1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Rezidence Thule

Charakteristika

rezidenční komplex tvoří 5 samostatných budov, ve kterých se nachází jednotlivé apartmány. Před komplexem je zastávka skibusu, sjezdové tratě Civetta - Pescul cca 1 km.

Ubytování

apartmány jsou jednoduše zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV. A4: (cca 35 m2, max. 4 osoby) ve vstupní chodbě patrová postel, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem nebo výklopným, kuchyňský kout. B4: (cca 42 m2, max. 4 osoby) ložnice se dvojlůžkem nebo třemi lůžky (patrová postel + jednolůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem nebo jednolůžkem, kuchyňský kout.

Postýlka

není k dispozici.

Služby

recepce, Wi-Fi (jen na recepci, zdarma), lyžárna, prádelna (pračka, sušička - na žetony), výtah (pouze v některých budovách), dětská herna, stolní tenis. Cca 100 m hotel Nigritella, kde za poplatek můžete využít bazén, saunu, vířivku, turecké lázně…

Parkování

u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst), garáž na vyžádání, za poplatek.

Vzdálenost od centra

100 m.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 1 km skiareál Civetta - Pescul. Vzdálenost od běžeckých tratí: 9 km Palafavera. Vzdálenost od skibusu: 30 m. Lyžařské školy: 1 km. Půjčovna lyží: 300 m - 1 km. Úschovna lyží: veřejná úschovna u lanovky Pesccul, za poplatek cca 3 €/osoba/den.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

153. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

12.3.2015 | Hana
Datum pobytu: únor 2015
Lyžování je super, ale ubytování už by jsme hledali jiné.

Nejnovější recenze

3
12.3.2015 | Hana
Datum pobytu únor 2015
3/5 - Průměr
Lyžování je super, ale ubytování už by jsme hledali jiné.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko