1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Rezidence Thule

Charakteristika

rezidenční komplex tvoří 5 samostatných budov, ve kterých se nachází jednotlivé apartmány. Před komplexem je zastávka skibusu, sjezdové tratě Civetta - Pescul cca 1 km.

Ubytování

apartmány jsou jednoduše zařízené, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV. A4: (cca 35 m2, max. 4 osoby) ve vstupní chodbě patrová postel, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem nebo výklopným, kuchyňský kout. B4: (cca 42 m2, max. 4 osoby) ložnice se dvojlůžkem nebo třemi lůžky (patrová postel + jednolůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem nebo jednolůžkem, kuchyňský kout.

Postýlka

není k dispozici.

Služby

recepce, Wi-Fi (jen na recepci, zdarma), lyžárna, prádelna (pračka, sušička - na žetony), výtah (pouze v některých budovách), dětská herna, stolní tenis. Cca 100 m hotel Nigritella, kde za poplatek můžete využít bazén, saunu, vířivku, turecké lázně…

Parkování

u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst), garáž na vyžádání, za poplatek.

Vzdálenost od centra

100 m.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 1 km skiareál Civetta - Pescul. Vzdálenost od běžeckých tratí: 9 km Palafavera. Vzdálenost od skibusu: 30 m. Lyžařské školy: 1 km. Půjčovna lyží: 300 m - 1 km. Úschovna lyží: veřejná úschovna u lanovky Pesccul, za poplatek cca 3 €/osoba/den.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

145. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

12.3.2015 | Hana
Datum pobytu: únor 2015
Lyžování je super, ale ubytování už by jsme hledali jiné.

Nejnovější recenze

3
12.3.2015 | Hana
Datum pobytu únor 2015
3/5 - Průměr
Lyžování je super, ale ubytování už by jsme hledali jiné.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.