150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Rezidencia Itu ***

Popis

Poloha: nová rezidencia sa nachádza 100 m od pláže neďaleko centra. Rezidencia má výťah, miesto na parkovanie. Možný pobyt so psom. Klimatizácia na vyžiadanie za poplatok (platí sa na mieste).

Ubytovanie: App/4+2 (trilocal) - 2x spálňa, obývacia časť s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón.
App/2+2 (bilocal) - 1x spálňa, obývacia časť s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, terasa.

Stravovanie: individuálne.
Polpenzia - zabezpečená v talianskej reštaurácii do 300 m od rezidencie. (Raňajky- kontinentálne, večere - výber z menu).

Pláž: piesková 100 m.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko