Popis

Popis hotelu Riad Yamsara ***

Popis hotelu

Klimatizovaný hotel má 6 pokojů. Hosté mají k dispozici restauraci, jídelnu, bar a pokojovou službu. Jsou zde i různé obchody. Hosté mohou využít shuttleservis.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Pokoje mají varnou konvici/kávovar, připojení k internetu, telefon a sejf. Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Sport/aktivity

Objekt nabízí mnoho volnočasových a sportovních aktivit, díky kterým můžete strávit svou dovolenou aktivně. Je tu například spa (za poplatek).

Stravování

Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně a večeře.

Maroko

Maroko je perlou přírodních zajímavostí a tradiční kultury na pomezí západního světa, exotiky, orientu a hlavně islámu. Náboženství je v této zemi Maghrebu nejvíce benevolentní, a proto lze využít otevřenosti místního prostředí k cestovatelským toulkám. Nejvíce lákavé jsou místní přírodní kontrasty několika biomů subtropického pásu naší planety. Na jih země zasahuje nekompromisně největší světová poušť Sahara. Směrem na sever přechází ve Vysoký Atlas s nejvyšší horou země Džabal Tubkal se svými 4 167 m n. m. Díky vysoké nadmořské výšce je Atlas v zimě pokryt sněhem. Přes Nízký Atlas se dostáváme k úrodným nížinám středomořského a atlantského pobřeží. Centra kultury a pamětihodností v Maroku jsou zejména vnitrozemský Marrákéš, hlavní město Rabat a pobřežní Agadir nebo Casablanca. Maroko je zemí poznání, přírodních krás a svérázné kultury.

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Hotely Maroko