RIU Palace Macao Hotel

  Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Riu Palace Macao

    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Luxusní hotel Riu Palace Macao je impozantní komplex, který se nachází přímo na krásné písečné pláži a nabízí svým klientům perfektní dovolenou v této karibské destinaci.

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) hotel jen pro dospělé možnost vstupu do aquaparku Splash Water World tématické restaurace, cukrárna se zmrzlinou Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku

Stručná poloha

30 minut jízdy od letiště Punta Cana přímo na bílé písečné pláži Arena Gorda v blízkosti golfového hřiště

Poloha

Punta Cana, přímo na krásné bílé písečné pláži Arena Gorda. Nachází se ve stejné lokalitě jako ostatní sesterské hotely - Riu Palace Punta Cana, Riu Palace Bávaro, Riu Naiboa and Riu Bambu. Vzdálenost od letiště Punta Cana je 30 minut jízdy, od letiště Santo Domingo cca 2,5 hodiny jízdy. V blízkosti hotelu se nachází 18ti jamkové golfové hřiště (Punta Blanca Golf Club). Známá barevná Caribbean Street s obchůdky a diskotékou se nachází ve vzdálenosti 700 m, 10 minut jízdy autem pak najdete malé městečko El Cortecito s několika restauracemi a plážovými bary. Nákupní centrum je vzdálené 5 km.

Vybavení hotelu

364 pokojů. Klimatizace, 6 restaurací, cukrárna se zmrzlinou, 6 barů, 3 bazény, fitness, parní lázeň, potápění, šnorchlování, windsurfing, šlapadla, kajaky, 4 tenisové kurty, volejbalové hřiště, golf, animační programy, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, fén, telefon, SAT/TV, koupelna se sprchou a dvojitým umyvadlem, WC, žehlička se žehlícím prknem, balkon nebo terasa, Wi-fi internet zdarma. Možnost možnost ubytování až 3 osob v pokoji.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).

Názor CK

Luxusní hotel Riu Palace Macao je impozantní komplex, který se nachází přímo na krásné písečné pláži a nabízí svým klientům perfektní dovolenou v této karibské destinaci.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite. V resortu je možné ubytovat pouze osoby starší 18 let.

Poznámka - letecká doprava

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha-Punta Cana-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Riu Palace Macao *****
Lokalita dle pořadatele: Punta Cana, Punta Cana
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

RIU Palace Macao Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 308 795
dnes 8–18 h

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

Nezávazná objednávka

Riu Palace Macao
    Dominikánská republika, Punta Cana, Bávaro

Cena
108 350 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 308 795

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
108 350 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
36 850 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 802,25 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 100,25 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč