Hotel Riu Palace Maldivas

  Maledivy, Dhaalu Atol

Riu Palace Maldivas

    Maledivy, Dhaalu Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nový přírůstek hotelové společnosti RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v srpnu 2019! Na privátním ostrově Kedhigandu v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nabídka 24hodinového ALL INCLUSIVE! Výborný poměr kvality a ceny!

Přehled

transfer - vnitrostátní let a rychloloď 24hod. ALL INCLUSIVE v ceně drinks dispenser na pokoji úžasné lokality pro potápěče bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři slevy pro novomanžele - 15% sleva na osobu (z ubytování a stravy) výborný poměr kvality a ceny vhodný pro rodiny s dětmi Wi-fi internet zdarma

Poloha

180 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit v jižní části nedotčených Malediv

Poloha

Dhaalu Atoll, vzdálenost od letiště 180 km - transfer - vnitrostátní let 45 minut, dále pak rychlolodí 15 minut.

Rozloha

délka cca 800 m, šířka cca 300 m.

Popis resortu

Hotel nově otevřený v srpnu 2019 nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Hotel je propojený pěší lávkou se sesterským hotelem Riu Atoll, který leží na sousedním ostrově Maafushi a jehož služby a zařízení mají klienti také možnost využívat. 104 junior a beach junior suite v 1-2 podlažních vilách, 72 overwater suite.

Vybavení resortu

5 restaurací, 3 bary, bazén s barem, SPA centrum, fitness, kadeřník, potápění, šnorchlování, vodní sporty, paddle surfing, kajaky, šlapací kola, animační programy, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

junior suite - klimatizace, ventilátor, minibar, drinks dispenser, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, balkon, výhled na oceán. Možnost přistýlky ve vyšší kategorii ubytování.

Pojmenování zařizení

Junior suite pro 2 osoby.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).

Názor CK

Nový přírůstek hotelové společnosti RIU Hotels & Resorts přivítal své první klienty v srpnu 2019! Na privátním ostrově Kedhigandu v nedotčeném atollu s bohatým podmořským životem! Nabídka 24hodinového ALL INCLUSIVE! Výborný poměr kvality a ceny!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění, pobytove taxy 6 USD na osobu a noc.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Riu Palace Maldivas *****
  • Lokalita dle CK: Dhaalu Atol
  • Místo dle CK: Dhaalu Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Riu Palace Maldivas *****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 729 430
dnes zavřeno

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Riu Palace Maldivas
    Maledivy, Dhaalu Atol

Cena
86 780 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 729 430

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
86 780 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
31 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč