Hotel Riu Palace Zanzibar

  Tanzanie, Zanzibar, Nungwi

RIU PALACE ZANZIBAR

    Tanzanie, Zanzibar, Nungwi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA: Hotel Riu Palace Zanzibar se nachází v oblasti Nungwi, přímo na krásné bílé písečné pláži s průzračnou vodou. Letiště je vzdáleno 66 km od hotelu. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. UBYTOVÁNÍ: V hotelu se nachází 100 prostorných a moderně zařízených pokojů různých kategorií dle vybavení a umístění. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, županem, telefonem, centrální klimatizací, větrákem, TV se satelitem, minibarem, bezpečnostní schránkou a balkonem či terasou. Pokoje typu Junior Suite jsou vybaveny postelí 180 x 200 cm a sofa. Superior Junior suites mají stejné vybavení, ale jsou prostornější. Suites mají postel 200 x 200 cm, posezení se sofa a lehátka na slunění na terase. Jacuzzi Suites mají koupelnu s hydromasážní vanou, oddělený obývací pokoj se sofa a vířivku na terase. Beach Villa má dvě koupelny, velkou postel, oddělený obývací pokoj a terasu s m

VYBAVENÍ A SLUŽBY: Recepce, 2 restaurace, bar u bazénu s terasou, plážový bar, butik, obchůdek se suvenýry, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel. ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídani, oběd a večeři podávané v hlavní restauraci. K dispozici jsou I 2 a la carte restaurace (nutná rezervace předem). Rozlévané nealkoholické/alkoholické nápoje (pivo, víno, destiláty domácí i mezinárodní produkce, dle menu) ve všech hotelových restauracích a barech (dle otevírací doby). Výběr z koktejlů je také součástí balíčku, stejně tak jako káva a čaj. Minibar (doplňován 1x denně). 3 x týdně tématické večeře, místní a nápoje k dispozici do půlnoci. K večeřím je nutné formalní oblečení (pánové dlouhé kalhoty). SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény, zábavní programy s denními aktivitami, vystoupení, živá hudba. Lázně s procedurami, fitness centrum, tenisové kurty 1 km daleko, půjčovna kol 3 km daleko, vodní sporty, windsurfing, šnorchlování, potápění s přístrojem. Hotel nabízí výlety.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Time Travel, IČ: 49356861. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: RIU PALACE ZANZIBAR *****
  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: Zanzibar

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 832 240
dnes 12–18 h

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

RIU PALACE ZANZIBAR
    Tanzanie, Zanzibar, Nungwi

Původní cena
66 016 Kč/os

Cena
59 996 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 832 240

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
59 995,5 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč