Rixos Premium Tekirova Hotel

  Turecko, Kemer, Tekirova

Rixos Tekirova

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Chcete-li, aby se Vaše dovolená snů stala skutečností, pak určitě vyzkoušejte pohostinnost tohoto rozlehlého hotelu u nádherné pláže s blankytně modrou vodou a vynikajícími gastronomickými zážitky včetně služeb 3* michelinského kuchaře. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmí i samotným párům. Každý si zde jistě najde to své.

Přehled

Premium All Exclusive servis 6 á la carte restaurace 9 barů aquapark lunapark

Stručná poloha

rozloha 192 000 m2 u nádherné zátoky s písečno-oblázkovou pláží 17 km od Kemeru 73 km od letiště

Poloha

5* hotel na pozemku 192 000 m2 v letovisku Tekirova u nádherné zátoky s písečno-oblázkovou pláží krytý pohořím Taurus v pozadí. Letiště je vzdáleno 73 km, letovisko Kemer 17 km a samotné centrum 3 km. Hotel byl postaven v roce 2002, ale totálně přestavěn v roce 2014 a o 100% zvětšen pozemek naněmž se rozkládá. Jde o nádherný komplex propracovaný do sebemenších detailů se 2 hlavními budovami, komplexem rodinných pokojů a zbrusu novou vilovou částí a aquaparkem. Hotel se rozkládá na konci zátoky, patří k němu dlouhá písečná pláž s nejmodernějšími slunečníky a pavilóny. Při vstupu do vody je písek promíchán s menšími oblázky.

Pojmenování

Rixi mini klub

Popis

předností hotelu je nový a až neskutečně vybavený Rixi mini klub (se servisem pro děti už od 6 měsíců do 3 let a dále postupně rozdělený podle věkových kategorií do 4 sekcí až do 17 let) spolu s venkovním i vnitřním hřištěm, lunaparkem, vlastním aquaparkem, video a PC místnostmi, místností na spaní, mnoha dalšími atrakcemi, každodenními bohatými animačními a uměleckými aktivitami.

Vybavení hotelu

v celém komplexu hotelu je 770 pokojů s různým výhledem a umístěním. Z toho je 338 standardních (26 m2) v bloku B, 144 Deluxe (32 m2), 21 různých suit (70-300 m2) v bloku A, 94 dvouložnicových Family garden suit (46 m2) v oddělené části v zahradě, 40 Grand deluxe pool rooms (40 m2), 100 Duplex pool suit (85 m2) s obývákem a oddělenou ložnicí a asi 30 nových úžasných vil (200-300 m2) s různým počtem ložnic a vlastním bazénem či přístupem z terasy do lagoon pool. Při vstupu do hlavní budovy naleznete velké lobby s barem a se 2 recepcemi. Dále jsou zde 2 hlavní a 1 dětská restaurace (12-19:00 hodin), 6 á la carte restaurací (italská,americká, mezinárodní,turecká, rybí a asijská kuchyně), 9 barů rozmístěných po celém areálu včetně plážového, zmrzlinový dům, neodolatelná cukrárna a kavárna Dem cafe v hlavní budově, snack restaurace Food court, nedělní Brunch (7-14:30), disko, kino, mnoho bazénů jako hlavní (3319 m2), Duplex (5548 m2), bazén u vil (542 m2), executive villas (4450 m2) a dětský (62 m2), aquapark s 9 nejmodernějšími skluzavkami, z nichž některé jsou zde poprvé použity v celém Turecku. Předností hotelu je nový a až neskutečně vybavený Rixi mini klub (se servisem pro děti už od 6 měsíců do 3 let a dále postupně rozdělený podle věkových kategorií do 4 sekcí až do 17 let) spolu s venkovním i vnitřním hřištěm, lunaparkem, vlastním aquaparkem, video a PC místnostmi, místností na spaní, mnoha dalšími atrakcemi, každodenními bohatými animačními a uměleckými aktivitami. Plánovaný koncept Baby Beach dovoluje dětem bezpečné plavání v moři, spolu s hrami v plážovém hradu a vlastním molu (2015). V areálu hotelu naleznete dále hřiště na mini fotbal, vodní pólo, beach volejbal se speciálním bílým pískem, basketbal, lezeckou stěnu, 3 tenisové kurty, hrací automaty a PC hry, kulečník, elektronické hry, šipky, lukostřelbu, střelnici na vzduchové zbraně, boccia, trampolíny, stolní tenis, badminton, bowling, potápěcí centrum, nové a moderně vybavené SPA centrum s lázněmi, vnitřním vyhřívaným bazénem (220 m2), fitness, saunou, párou, bio saunou, hamamem, množstvím masáží a procedur atd.. High speed internet je v celém areálu zdarma. Hotel organizuje bohaté denní i noční animační programy včetně pěnové, bazénové i tématické párty, lekcí tance, živých vystoupení různých artistů i umělců. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu hotelu včetně knihovny na pláži. Najdete zde také oblíbené pavilóny s miniledničkou, terzorem, Wifi a celodenní VIP obsluhou přímo na pláži. Tyto jsou za úplatu. Na pláži nechybí ani středisko vodních sportů za poplatek, dobíjecí stanice spolu s půjčovnou IPadů apod. V aréálu hotelu je půjčovna aut i kol, velká nákupní zóna s řadou módních obchůdků, zlatnictvím, květinářstvím a mini marketem. Najdete zda nepřebernou směsici nejvýznačnějších módních značek z celého světa. Hotel zahrnuje i velké konferenční centrum s mnoha různě velkými sály.

Vybavení pokoje

od základu rekonstruované 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje i i suity mají moderní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, LCD SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, každý den doplňovaný minibar, varnou konvici na čaj a kávu, elektronický trezor a balkon. Podlaha je většinou kryta kobercem či kombinací plovoucí podlahy a koberce. Na vyžádání možnost ubytování ve vilách či pokojích s oddělenou ložnicí apod. Hotel nabízí kromě jiného i dětský set k ohřevu jídla a jiné potřebné věci pro nejmenší zdarma. Mnohé pokoje mají butler service.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 1 přistýlky

od základu rekonstruované 2-lůžkové pokoje s výhledem do okolí s možností 1 přistýlky mají moderní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, LCD SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, každý den doplňovaný minibar, varnou konvici na čaj a kávu, elektronický trezor a balkon. Podlaha je většinou kryta kobercem či kombinací plovoucí podlahy a koberce.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností 1 přistýlky

od základu rekonstruované 2-lůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky mají moderní sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, LCD SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, každý den doplňovaný minibar, varnou konvici na čaj a kávu, elektronický trezor a balkon. Podlaha je většinou kryta kobercem či kombinací plovoucí podlahy a koberce.

Stravování

Premium ALL Exlusive servis s množstvím brandovaných nápojů, širokým výběrem a la carte restaurací zdarma, nikdy nekončící různorodou zábavou a občerstvením. Hotel povznesl ALL inclusive koncept o několik stupínků výše a jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Jen nabídka whisky čítá okolo 24 druhů, vodky 15, cognacu 13, tekil 9, rumu 8 atd. Nejde už ani o ultra inclusive ale opravdu o nedostižný Premium koncept.

Názor CK

chcete-li, aby se Vaše dovolená snů stala skutečností, pak určitě vyzkoušejte pohostinnost tohoto rozlehlého hotelu u nádherné pláže s blankytně modrou vodou a vynikajícími gastronomickými zážitky včetně služeb 3* michelinského kuchaře. V hotelu nebudete jistě otravováni všude přítomným hlukem a hlasitými animačními programy. Každý si zde najde to své místo na relaxaci a odpočinek v klidu a nebo naopak při aktivní zábavě. Ojedinělou je politika hotelu směrem k dětem a jejich potřebám. Začíná to výbornou dětskou restaurací s dobře zvolenou otvírací dobou, dětskými sety, nezapomenutelným Rixi klubem pro všechny věkové kategorie a bohatým nikdy nekončícím programem. Přitom se nejedná o mohutnou budovu, ale několik menších staveb zakomponovaných do upravené zeleně. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmí i samotným párům. Každý si zde jistě najde to své.

Poznámka

Jednolůžkový pokoj na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

  • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Základní cena nezahrnuje

  • případné navýšení palivového příplatku.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Rixos Tekirova *****
  • Lokalita dle CK: Kemer
  • Místo dle CK: Kemer

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos Premium Tekirova Hotel *****
Typ pláže: písčito - oblázková, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 035 720
dnes zavřeno

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Rixos Tekirova
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Tekirova

Cena
48 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 720

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
48 490 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
18 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč