Hotel Roomz Vienna Gasometer

  Rakousko, Vídeň

Hotel roomz Vienna Gasometer

  Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Umístění a vzdálenosti

Centrum: Wien 4 km, Vlakové nádraží: Hauptbahnhof Wien 5 km, Autobusová zastávka: nádraží Erdberg Wien 500 m, Metro: stanice Gasometer (U3) Wien 200 m, Letiště: Vídeňské mezinárodní letiště Schwechat 16 km.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka není k dispozici jako další lůžko ve všech typech pokojů, koupelna / sprcha / WC, fén, klimatizace: zdarma, topení, telefon, kabelová TV, WLAN: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácký.

Typy pokojů, apartmánů

1 lůžko koupelna / sprcha / WC, ~ 20 m2, 2 lůžka koupelna / sprcha / WC, ~ 20 m2.

Stravování zahrnuto

Snídaně, Snídaně formou bufetu.

Zahrnuté aktivity

Posilovna.

Domácí mazlíčci

Euro 15, - platí se na místě bez jídla.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 658 436
dnes 7.30–16 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.