Royal Mónica Hotel SBH

  Španělsko, Lanzarote, Playa Blanca

Hotel SBH Royal Monica

    Španělsko, Kanárské ostrovy, Lanzarote, Playa Blanca
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody nabídky
  • krásné výhledy na oceán
  • přímo u pobřežní promenády
  • komplex nízkých budov
  • vhodné pro páry i rodiny
Letovisko

Playa Blanca

Umístění

Hotelový komplex se nachází nedaleko střediska Playa Blanca v jižní části ostrova. Od hotelu lze využít městskou hromadnou dopravu, linkový autobus staví v blízkosti hotelu. Letiště (ACE) a hlavní město Arrecife cca 27 km od hotelu.

Pláž

Kamenité pobřeží přímo před hotelem, vyznačená lehátka a slunečníky jsou zdarma k dispozici na vymezených platech s pískem. Kvůli kamenitému pobřeží jsou hostům doporučovány boty do vody. Veřejná písčitá pláž Playa Flamingo je vzdálena cca 1 kilometr od hotelu (plážový servis za poplatek cca 12EUR/za set).

Hotel

Hotelový komplex je rozdělen do několika budov. Hlavní budova disponuje vstupní halou s nepřetržitě otevřenou recepcí, klimatizovanou restaurací (mezinárodní a regionální kuchyně), restaurace má speciální část pro děti, dvěma bary a velkým venkovním bazénem, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích za poplatek 7 €/den. Recepce zajišťuje úschovu zavazadel, pronájem aut, směnárnu.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV/sat., telefonem a balkonem nebo terasou, za poplatek trezor.
Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu, dále je během dne připravováno lehké občerstvení.
V časovém rozmezí od 10:30 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.
Přesný popis služeb all inclusive obdrží hosté po příjezdu.

Rekreace

Pravidelné animační a večerní programy. V areálu hotelu tenis, stolní tenis, fitness, dětské hřiště, mini club od 4 do 6 let.
Za poplatek: wellness centrum - vířivka, sauna a pára, masáže (nabídka dle ceníku recepce).
Potápěčské centrum je vzdálené asi 4 kilometry od hotelu.
Půjčovny aut a kol od místních poskytovatelů služeb (za poplatek).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Mónica Hotel SBH ****
Typ pláže: kamenitá, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 675 609
dnes 8–20 h

Lokalita

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Španělsko - více informací