Hotel Royal Paradise

  Řecko, Thassos, Potos

Hotel Royal Paradise Beach Resort & Spa

    Řecko, Thassos, Potos
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis zájezdu
Poloha

Luxusní hotel se nachází v klidném místě v jižní části ostrova Thassos. Hezká písečná pláž Rosongremos je přímo u hotelu (lehátka a slunečníky zdarma), v blízkosti je další krásná pláž Notos. Letovisko Potos je vzdáleno cca 2 km.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení na recepci a u bazénu (zdarma), restaurace, à la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště. Slunečníky a lehátka u bazénu i u moře zdarma.

Ubytovaní

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky disponují vlastní koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, vybaveným minibarem (za poplatek), TV-SAT, trezorem, Wi-Fi, balkonem nebo terasou směrovaných na odvrácenou stranu od moře. Za příplatek možnost ubytování v pokojích směrem na moře nebo typu Superior, Executive, Suite a Deluxe Suite.

Sport a zábava

Hotel organizuje příležitostné animační programy. Dětské hřiště, stolní tenis, šipky, badminton, tenis (osvětlení za poplatek). SPA, sauna, whirpool, vodní sporty na pláži, půjčovna kol (vše za poplatek).

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost doobjednat večeře o čtyřech chodech s řeckou a mezinárodní kuchyní (cena na vyžádání).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Paradise *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 466 744
dnes zavřeno

Lokalita

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií