1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Saint Ivan Rilski ****

Poloha

Hotel se nachází se cca 1200 m od historického jádra města a cca 800 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, tre zor na recepci (za poplatek), přípojka na internet (zdarma), lobby bar, budda bar, restaurace,spa centrum (zdarma fitness, pára, sauna, krytý bazén, za poplatek - masáže), konferenční sál, úschovna lyží, parkoviště.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, umyvadlo, WC, fén) jsou vybaveny novým moderním nábytkem, minibarem, TV/SAT a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů se podává v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Doporučení

Hotel St. Ivan Rilski je zcela nový hotel s pestrou nabídkou služeb. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a komfortní ubytování

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely pohoří Pirin