1000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Saint Ivan Rilski ****

Poloha

Hotel se nachází se cca 1200 m od historického jádra města a cca 800 m od kabinové lanovky. Zdarma je zajištěna autobusová doprava (Shuttle Bus) k dolní stanici kabinové lanovky

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, tre zor na recepci (za poplatek), přípojka na internet (zdarma), lobby bar, budda bar, restaurace,spa centrum (zdarma fitness, pára, sauna, krytý bazén, za poplatek - masáže), konferenční sál, úschovna lyží, parkoviště.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, umyvadlo, WC, fén) jsou vybaveny novým moderním nábytkem, minibarem, TV/SAT a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů se podává v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů.

Doporučení

Hotel St. Ivan Rilski je zcela nový hotel s pestrou nabídkou služeb. Svým hostům nabízí příjemnou atmosféru a komfortní ubytování

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely pohoří Pirin