Hotel Salalah Marriott Resort

  Omán, Mirbat

4/5

Kairaba Mirbat Resort (ex Marriott Mirbat)

    Omán, Mirbat
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Na velmi klidném místě na okraji města Mirbat. Město Salalah s nákupními a zábavními možnostmi cca hodinu jízdy od hotelu. Wadi Darbat a ruiny starověkého města Khor Rori (UNESCO) cca 40 km. Hotel je obklopen vyjímečnou pláží která je domovem bohatého mořského života (delfíní, želvy,...)

Vybavení

237 pokojů, recepce 24 hoidn denně. Restaurace: Sumhuram - bufetová, Sushi lounge - japonská a sushi (od ledna 2019), Lobby bar - kavárna a shisha terasa, Cove bar - bar se sportovními přenosy.  konferenční místnosti, obchod se suvenýry. V zahradě bazén (2 000 m2), vířivka, dětský bazén. snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

DRX: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, LCD TV/sat., telefon, minibar, trezor, župany, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRS: viz DRX, prostornější.

DRCH: viz DRX, prostornější (až 38 m2), ve vile 250 m od hlavní budovy s výhledem na moře nebo na hory, 170 m od pláže, doprava do hlavní budovy možná golfovými vozíky.

Stravování

Viz popis All Inclusive.

Pláž

Hotel nabízí 3 vlastní pláže.  písečná pláž cca 100 mterů od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Pláž se nachází mezi malými skalami a proto doporučujeme boty do vody. písečná pláž cca 200 metrů od hotelu. Sportovní pláž bez lehátek a slunečníků vhodná pro plážové sporty, v nabédce jsou potapěčské kurzy, možnost rybaření. písečná pláž cca 300metrů od hotel. Lehátka a sunečníky zdarma, hotel má vlastní malý bar s nealkoholickým nápoji a snacky po celý den. Pláž se nachází mezi malými skalami a proto doporučujeme boty do vody.

Program all inclusive

Snídaně formou bufetu (07:00-10:00) Oběd formou bufetu (12:30-14:30) Večeře formou bufetu (18:00-21:30) Stravování probíhá v restaraci Sumhuram Odpolední snack v baru u bazénu (nutná rezervace) Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno) Dle vládního nařízení jsou alkoholické nápoje servírovány od soboty do čtvrtka 12.00–15.00 a 18.00–20.00 hod., v pátek 14.00–20.00 hod.

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: tenis, jízda na kajacích, potápění, šnorchlování.

Pro děti

Oddělené dětské brouzdaliště, miniklub, hřiště, služba hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Extra služby

Při obsazenosti 2 dospělí + 2 děti má nárok na přistýlku pouze 1. dítě, 2. dítě sdílí postel s rodiči. Možnost rezervace hotelového autobusu
do centra Salalah.

Wellnes

Chavana SPA Za poplatek: masáže, spa centrum

Internet

Zdarma: WiFi v lobby, internetový koutek v lobby, LAN na pokojích. Za poplatek: WiFi na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRX/DRS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti /  2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Dvoulůžkový pokoj (DRCH): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti /  2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Dítě do 12 let

Doba transferu

80 min

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Salalah Marriott Resort **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 134 826
dnes zavřeno

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Omán

4/ 5 9 recenzí


Aneta Vitamvásová prosinec 2018
Nový název hotelu - Kairaba Mirbat. Tento hotel jsem navštívila v rámci infocesty po Salalah. Hotel je starší,ale pěkný, čistý. ... celá recenze


Ivan K., Chrudim duben 2018
Pět hvězd to není, ale i tak paráda !. Hotel je nyní prezentován jako ***** (jak v katalogu CK, tak i na místě), ale ta pátá hvězda je tak tak pro italské návštěvníky z ... celá recenze


Blanka Malá říjen 2017
Velmi pěkné. Hotel je pěkný, jen trochu vzdálený k nějakému vyžití. Do Města Mirbat se dá dojet autem, taxíkem, takže řidičák s sebou. ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-kairaba-mirbat-resort-ex-marriott-mirbat-oman-oman-z1134826/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace