Hotel Salalah Rotana Resort

  Omán, Salalah

5/5

Rotana Salalah Resort

    Omán, Salalah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

V oblasti Wadi Khasbar na východ od města Salalah. Nedaleko se nachází promenáda kolem nově vybudované rekreační mariny. V marině najdete minimarket a kavárnu. Město Salalah s nákupními možnostmi a tradičním trhem Al Haffa Souk cca 20 km. Po celém resortu zdarma doprava golfovými vozíky.

Vybavení

5hvězdičkový resort na pobřeží nabízí 422 pokojů a suite postavených kolem lagun, vodních ploch a kanálů pro jedinečný zážitek. Vybavení pokojů, jako postele, stoly a sofa, je integrováno do hlavních zdí s tradiční geometrickou arabeskovou výzdobou. Jsou tu 3 restaurace (Saffron – mezinárodní bufet, Silk Road – mix asijské a evropské, Beach restaurace – mořské plody, gril), konferenční místnosti, obchod se suvenýry.
V zahradě 2 bazény, snack bar u bazénu, plážový bar, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj classic výhled zahrada DRCGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, LCD TV/sat., telefon, minibar, trezor, župany, set na přípravu kávy a čaje, balkon či terasa. Dvoulůžkový pokoj deluxe výhled moře DRODC: viz DRCGV, výhled na moře Dvoulůžkový pokoj club výhle moře DROCC: viz DRODX, navíc služby ultra all inclusive Dine Around. Rodinný pokoj classic výhled zahrada FRCGV: viz DRCGV, pokoj je prostornější. Nabízí jednu postel King size, jednu rozkládací pohovku a přistýlku. Rodinný pokoj deluxe výhled moře FRODX: viz DRODX, pokoj je prostornější. Nabízí jednu postel King size, jednu rozkládací pohovku a přistýlku.

Stravování

Viz program all inclusive. Možnost dokoupení programu ultra all inclusive. Program Ultra all inclusive Dine Around pouze pro klienty Club pokojů.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Program all inclusive

Program all inclusive (lze ke všem pokojům kromě pokojů Club rotana): Snídaně formou bufetu v restauraci Saffron Oběd formou bufetu v restauraci Saffron nebo menu v restauraci na pláži (nutná rezervace) Odpolední lehký snack (15.30–16.30 hod.) Večeře formou bufetu v restauraci Saffron nebo menu v restauraci na pláži (nutná rezervace) Neomezené množství nealkoholických nápojů Alkoholické nápoje podávány v časech 12.00–15.00 a 18.00–23.00 hod., v pátek 14.00–23.00 hod. Program Ultra all inclusive (lze ke všem pokojům kromě pokojů Club rotana): Snídaně formou bufetu v restauracích Saffron a Silk Road Oběd formou bufetu v restauraci Saffron nebo formou menu v restauraci na pláži, možnost výběru z ŕ la carte menu za doplatek (kredit ve výši 10 OMR/osoba) Odpolední lehký snack (15.30–16.30 hod.) Večeře formou bufetu v restauraci Saffron nebo formou menu v plážové restauraci, Silk Road a Club Rotana, možnost výběru z ŕ la carte menu za doplatek (kredit ve výši 10 OMR/osoba) Neomezené množství nealkoholických nápojů Alkoholické nápoje podávány v časech 12.00–15.00 a 18.00–03.00 hod., v pátek 14.00–03.00 hod. Program Ultra all inclusive Dine around (pro pokoje Club rotana) Lze rezervovat pouze k pokojům Club Koktejl na uvítanou po příjezdu Snídaně formou bufetu v restauraci Rotana Oběd formou bufetu v restauraci Saffron nebo formou menu v restauraci na pláži a Club Rotana. Možnost výběru z ŕ la carte menu za doplatek (kredit ve výši 10 OMR/osoba) Odpolední lehký snack (15.00–17.00 hod.) Večeře formou bufetu v restauraci Saffron nebo formou menu v plážové restauraci, Silk Road a Club Rotana. Možnost výběru z a la carte menu za doplatek (kredit ve výši 10 OMR/osoba) Neomezené množství nealkoholických nápojů Alkoholické nápoje podávány v časech 12.00–15.00 a 18.00–03.00 hod., v pátek 14.00–03.00 hod. Soukromý check-in, check-out Kávovar na pokoji Sleva do SPA centra 15 % Snacky a nápoje v Club lounge Část na pláži vyhrazena pro klienty Club pokojů

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty. Za poplatek: potápění a vodní sporty na pláži.

Pro děti

Miniklub (3–12 let), hřiště, služba hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellnes

Zen the SPA Zdarma: fitness Za poplatek: sauna, pára, masáže, relaxační místnost, spa centrum a salon krásy

Internet

Zdarma: WiFi v areálu hotelu a na pokojích.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRCGV/DRODX/DROCC): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý Rodinný pokoj (FRCGV/FRODX): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 1 dospělý + 3 děti Dítě do 14 let

Doba transferu

30 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Rotana Salalah Resort *****
  • Lokalita dle CK: Salalah
  • Místo dle CK: Salalah Wadi Khasbar

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Salalah Rotana Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 724 994
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Omán

5/ 5 14 recenzí


Lucy březen 2020
Krásná dovolená. Krásná dovolená v klidném resortu s nádhernou dlouhou pláží.... celá recenze


Jiří únor 2020
Skvělý hotel, ale katastrofální služby CK F***. Velmi příjemný hotel, pěkné pokoje s terasou a bez komárů, kvalitní stravování, ochotný personál, krásná pláž i bazén a teplá vody... celá recenze


Marta Jirásková leden 2019
Nádherná dovolená. Doporučuji všem.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-rotana-salalah-resort-oman-oman-z1724994/1202562203/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace

Nezávazná objednávka

Číslo zájezdu: 1 724 994

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
39 790 Kč

Pojištění

příplatek za komplexní cestovní pojištění Svět - za osobu
2
1 490 Kč
příplatek za komplexní cestovní pojištění Svět - dítě do 15 let
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra - za osobu
0
590 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč