Hotel Samra Bay Resort

  Egypt, Hurghada

2/5

SAMRA BAY RESORT

    Egypt, Hurghada
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží ve známé promenádě, 5 km od letiště v Hurgadě a 8 km od centra města. V blízkosti možnosti nákupů.

Vybavení

Hotel s krásnou architekturou, složený z budov se šesti poschodími a výtahy. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, restaurace s kuchyní orientální a italskou, lobby bar, bar při bazénu, plážový bar, bar na terase, pracovní a konferenční místnost, lékařská služba, Wifi připojení, v blízkosti lekárna, kosmetický salón a kadeřnictví.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, minibar, TV se satelitním připojením, trezor, sada na přípravu čaje a kávy, fén, balkón nebo terasa. Možnost až dvou přistýlek. Dětská postýlka na vyžádání.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Sport

Několik bazénů, jeden z nich v zimním období vyhřívaný, volejbal, vodní pólo, vodní gymnastika, aerobic, posilovna, stolní tenis, billiard, animační programy.

Stravování

All inclusive: - snídaně, obědy a večere formou bufetu - 10:00-11:00 pozdní snídaně- 12:30-17:30 odpolední občerstvení- 21:30-23:00 pozdní večeře- 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje

Děti

Bazén, hřiště, minidisco, miniklub pro děti ve věku 4 - 12 let.

Poznámka

Do Egypta musí mít cestovní pas platnost ještě min. 6 měsíců po návratu. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • stravování formou all inclusive
 • služby česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

 • Do 30.4.2021 je vstupní vízum bez poplatku. Pro vstup do Egypta je aktuálně nutné předložit osvědčení o negativním PCR testu na Covid-19
 • a to mladší 72 hodin před příletem do Hurghady. Tento test je také možné udělat přímo na letišti v Egyptě
 • pro naše klienty je poskytnut zdarma.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: SAMRA BAY RESORT ****
 • Lokalita dle CK: Hurghada
 • Místo dle CK: Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 767 048
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

95. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

2/ 5 2 recenzí


MB červen 2018
Vylety. kdyz mate spatny Hotel jedte na vylet www.sandcity-egypt.com a to individualne taxikem el gouna- 30km od Hurgady na sever pul... celá recenze


mr duben 2018
Apartmany co neprodali. nabizi nemecka CK - absolutni propadak ,smrdi Kanal, vetsinou netece tepla voda, nejde elektrina a cele je to amatersky pokus za... celá recenze

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

SAMRA BAY RESORT
    Egypt, Hurghada

Cena
14 890 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 767 048

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 890 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč