San Antonio Hotel & Spa

  Malta, Qawra

4/5

San Antonio Hotel

    Malta, Qawra
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Tento nedávno renovovaný all inclusive hotel se nachází v letovisku Qawra u pobřežní promenády. San Antonio je jedním z nejoblíbenějších a nejmodernějších hotelů v letovisku.

Přehled

hotel vhodný pro rodiny venkovní bazén wellness centrum animační programy

Poloha

u pobřežní promenády pár minut od uměle vytvořené písečné pláže autobusová zastávka nedaleko hotelu

Poloha

tento pěkný 4* hotel se stal oblíbeným místem pro strávení rodinné dovolené. Nachází se cca 150 m od uměle vybudované písečné pláže. Asi 100 m od hotelu najdete autobusovou zastávku, která zajišťuje pravidelné autobusové spojení s okolními městy i s hlavním městem Valletta. Vzdálenost hotelu od letiště je 18 km a 16 km od hlavního města Valletta.

Vybavení hotelu

4* hotel, 295 pokojů, několik restaurací a barů, kavárna, vnitřní vyhřívaný bazén, venkovní bazén ve tvaru laguny, dětský klub, fitness, sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, nákupní zóna, Wi-Fi internet, potápění, půjčovna kol, motocyklů a aut, animační programy.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, klimatizace, ventilátor, fén, SAT-TV, telefon, minibar, trezor, varná konvice, Wi-Fi internet, balkon nebo terasa.

Pojmenování zařizení

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Pojmenování zařizení

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností přistýlky

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo All inclusive formou bufetu.Program all inclusive: 07:00 - 10:00 snídaně 12:30 - 14:30 oběd 18:30 - 21:00 večeře 15:00 - 17:00 sendviče 10:00 - 22:30 neomezená nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby, včetně piva, vína, teplých nápojů. - animační a zábavné aktivity po celý den - minibar není zahrnut v programu all inclusive

Názor CK

hotel je vhodný zejména pro strávení rodinné dovolené.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v pokojích s výhledem na moře.

Základní cena zahrnuje

ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní, leteckou dopravu Praha - Malta - Praha, letištní a bezbečnostní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, asistenci místní CK.

Základní cena nezahrnuje

případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění 30 Kč osoba/den. S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň, kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu, a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc, max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: San Antonio Hotel ****
  • Lokalita dle CK: Malta
  • Místo dle CK: Qawra

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

San Antonio Hotel & Spa ****

Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 141
dnes 12–20 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Malta

4/ 5 1 recenzí


Maťa duben 2011
Prehliadka hotela - San Antonio and SPA ****. Veľmi pekný štvorhviezdičkový hotel nachádzajúci sa v letovisku Qawra, ležiaci 15 km od mesta Valleta. ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-san-antonio-hotel-ostrov-malta-malta-z1566141/1090183351/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Nezávazná objednávka

San Antonio Hotel
    Malta, Qawra

Cena
33 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 141

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 690 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
11 100 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
290 Kč