Hotel Sanatorium Miramare I

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

Lázeňský komplex MIRAMARE

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Komplexní kúra (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, kredit 4900 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.

Balíček 2

Cena balíčku Seniorský pobyt (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, až 10 lázeňských procedur (např.: 2x klasická masáž částečná, 2x suchá koupel s terapií CO 2, 2x přírodní uhličitá koupel, 2x kyslíková terapie, 2x přístrojová inhalace Vincentkou), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.

Balíček 3

Cena balíčku Lázně na zkoušku (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, kredit 2800 Kč na vstupní lékařské vyšetření a lázeňské procedury (dle zdrav. stavu klienta), volný vstup do bazénu a infra sauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.

Balíček 4

Cena balíčku Vital program (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, kredit 4200,- Kč na vstupní vyšetření a lázeňské procedury (např.: 3x klasická masáž částečná, 2x plynové injekce, 2x individuální cvičení s fyzioterapeutem, 2x skupinové cvičení s fyzioterapeutem, 5x elektroléčba, 1x skupinové cvičení v bazénu, 2x uhličitá koupel), volný vstup do bazénu a infrasauny, zapůjčení županu (pokoje Superior). Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.

Balíček 5

Cena balíčku Beauty program (7+ nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, 13 relaxačních procedur (1x celkové kosmetické ošetření a masáž pleti, 1x pedikúra, 3x přístrojová lymfodrenáž, 1x klasická masáž s éterickými oleji celková, 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje éterickými oleji, 1x čokoládový zábal, 1x zábal bahenní z Mrtvého moře, 1x zklidňující Kleopatřina pomerančová koupel, 1x syrovátková koupel se suchým zábalem, maskou obličeje a dekoltu pro krásnou pleť), zapůjčení županu (pokoje Superior), volný vstup do bazénu a infrasauny. Dny zdarma při pobytech na 14, 21 či 28 dní.

Balíček 6

Cena balíčku Silvestrovské láznění (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, lékařskou konzultaci, 10 lázeňských procedur (2x přírodní uhličitá koupel, 2x masáž zad a šíje éterickým olejem dle výběru, 1x přísadová koupel s přísadou dle vlastního výběru, 1x zábal z černého bahna z Mrtvého moře, 4x inhalace Vincentkou), volný vstup do bazénu a infrasauny. BONUS: 10% sleva na všechny dokoupené procedury. Silvestrovský večer - silvestrovská večeře, silvestrovský raut, půlnoční přípitek, silvestrovská party s programem.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotely MIRAMARE jsoui tvořeny 3 propojenými hotely - Miramare I, Miramare II a Miramare - Helena (pouze jednolůžkové pokoje) a nabízejí komplexní služby po jednou střechou. K hotelům patří depandance - Vila Rita a Nasta (budovy bez výtahu). Hotely Miramare II a Miramare - Helena nabízejí pokoje Superior, v ostatních hotelech jsou pokoje Standard.

POLOHA

v klidném prostředí, v blízkosti lázeňského centra a kolonády.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, 2 restaurace, denní bar, zimní terasa, Wi-Fi (zdarma), kompletní balneoprovoz, 2 bazény, infra sauna, Jávský masážní salon, solárium, kadeřnictví, pedikúra, kosmetika, parkoviště, 2 vlastní léčebné prameny, lékař a zdrav. personál.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Standard a Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, telefon, lednička (Superior), balkón (některé pokoje Superior).

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně - bufet, obědy a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci horních a dolních cest dýchacích, obezita, diabetes, nemoci pohybového aparátu. Léčba: vodoléčba, inhalace a pitná kúra, masáže (podvodní, reflexní, částečné, celkové), zábaly (rašelinové, slatinné, parafinové, skořicové), rehabilitační cvičení, fitness, elektroléčba, plynové injekce, kyslíková terapie.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Luhapark, městská plovárna, koupaliště DUHA, tenisové kurty, přírodní vodní skluzavka, půjčovny kol, kolečkových bruslí lodiček a šlapadel, jízda na koni, sportovní hala Radostova (fitness, tenis, bowling a další).

Základní cena zahrnuje

  • 2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí nebo 7x ubytování s plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu a infra sauny.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Lázeňský komplex MIRAMARE ****
  • Lokalita dle CK: Česko
  • Místo dle CK: Východní Morava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 449 477
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Lázeňský komplex MIRAMARE
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
11 200 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 449 477

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 200 Kč
příplatek za parkování před hotelem 7 nocí - celá ubytovací jednotka
0
420 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč