Hotel Sanatorium Miramare I

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

Lázeňský hotel Miramare: Prodloužený víkend 3 noci (čtvrtek - neděle)

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Číslo zájezdu: 1 776 093
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Lázeňský hotel Miramare

Lázeňský hotel Miramare leží v nejnavštěvovanějších českých lázních Luhačovice. Je oblíbený pro svoji ideální polohu v klidné části města, v blízkosti lázeňské promenády a centra. Hotel Miramare je v provozu již od roku 1996. Je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami - lázeňský hotel Miramare I***, Miramare II**** a Vila Helena****. Jeho součástí je také Jávský masážní salon, dvě restaurace s možností dietní stravy, odborný lékařský personál a 24hodinová zdravotnická služba. Miramare nabízí svým hostům komplexní služby pod jednou střechou a více než 60 léčebných a relaxačních procedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny - pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

Ubytování

Klienti CK zde mají možnost ubytování v pokojích typu superior (v budově Miramare II) nebo standard (v budově Miramare I). Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovacím koutem nebo vanou, WC, fén, televize se satelitním přijímačem, telefon, lednička, minibar (na vyžádání) a internetové připojení WIFI. Část pokojů typu superior má k dispozici balkon.

Restaurace

Hostům jsou k dispozici dvě restaurace, které nabízí bohatou nabídku české i mezinárodní kuchyně a samozřejmě také možnost dietního stravování. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce.

Wellness služby

V hotelu můžete využívat dva bazény, infrasaunu, solárium, balneoprovoz a Jávský masážní salon.

Další hotelové služby

Najdete zde také dvě restaurace, zimní terasu, denní bar, ordinaci lékařů, kadeřnictví, kosmetické služby, manikúru a pedikúru.

Parkování

Svoje vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém uzavřeném parkovišti za poplatek 100 Kč/den (pobyt do 6 nocí) a 50 Kč/den (pobyt nad 6 nocí), platba na místě.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze, 3 wellness procedury za pobyt (1x klasická masáž s éterickými oleji částečná nebo 1x anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x relaxační koupel s přísadou dle výběru, 1x aromatický parafínový zábal, volný vstup do bazénu a infrasauny, pro ubytování v kategorie superior zapůjčení županu

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňský poplatek 30 Kč za osobu a den, parkování 100 Kč za auto a den

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

NÁSTUPNÍ DEN ČTVRTEK!

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Lázeňský hotel Miramare: Prodloužený víkend 3 noci (čtvrtek - neděle) ****
  • Lokalita dle CK: Česko
  • Místo dle CK: Luhačovice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 776 093
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Lázeňský hotel Miramare: Prodloužený víkend 3 noci (čtvrtek - neděle)
    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice

Cena
5 700 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 776 093

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 700 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč