Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sani Asterias Suites *****

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Pojištění včetně léčebných výloh.

Poloha

Sani Asterias se rozkládá přímo v centru Sani resortu. Letiště Thessaloniki je vzdáleno 70 minut jízdy vozem. Nachází se v širokém přírodním zálivu se 7 kilometrů dlouhými písečnými a oblázkovými plážemi. Klienti hotelu mohou využívat pláže ujednotlivých sousedních hotelů resortu.

Popis hotelu

Hotel typu "boutique" je tvořen bungalovy a vilkami které se soustřeďují kolem soukromé mariny. V těsné blízkosti se nachází soukromá písčitá pláž. Téměř ze všech balkónů a teras je krásný výhled přímo na Egejské moře. Sani Asterias je postaven ve stylutypické řecké architektury a z místních materiálů - ručně opracovaného kamene, mramoru a dřeva. Podél přírodní zátoky Sani s marinou, kde kotví přepychové jachty, se nachází kavárny, restaurace, bary a obchody s nejrůznějším atraktivním zbožím.

Pláž & Bazény

sladkovodní vyhřívaný členitý bazén s brouzdalištěm, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, dohled záchranáře na pláži, možnost hlídání dětí na pláži, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu bez poplatku

Vybavení hotelu

promenáda v marině s restauracemi a bary, butiky, kavárny, fitness studia, sauny a parní lázně v hotelu Porto Sani Village, ke sportovním aktivitám lze využívat nabídku celého komplexu Sani

Ubytování

klimatizované suity s nábytkem italského designu, mramorová koupelna s masážní vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, satelitní televize, CD a DVD přehrávač, wifi, trezor, minibar, iPod dokovací stanice, vybavení pro přípravučaje a kávy, Nespresso přístroj, balkón nebo terasa s ratanovým nábytkem, děti do 2 let ač bez nároku na lůžko jsou započítány do celkového počtu osob

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří a možnost využití nabídky dine-around. Restaurace nabízí vegetariánské menu.

Sport & zábava

My Spa Fitness, včelařské a ornitologické exkurze, procházky v okolí resortu místním lesem, potápění, dětské eko aktivitiy

Aktivity pro děti a juniory

eko výlety a eko aktivity pro děti, možnost hlídání dětí na vyžádání, hlídání dětí na pláži, záchranář na pláži, Melisa Cr?che pro nejmenší děti od 4 měsíců do 4 let, Melissa mini klub pro děti od 4 do 11 let, pro děti od 11 do 17 let pak Teenagers klub, Sani resort organizuje různé sporotovní akademie - fotbalová, taneční a další.

Internetové připojení

wifi

Relaxace & Wellness

My Spa, Fitness My Spa, Spa Suita - 9 soukromých relaxačních suit, masáže, parní lázně, kosmetika Anne Semonin, jacuzzi, relaxační procedury

Popisy pokojů

Junior suita u mariny výhled na marinu

Interiér 50 m?, open plan suity, ložnice s king size lůžkem a obývací částí s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suita u pláže výhled na moře

Interiér 50 m?, open plan suity, ložnice s king size lůžkem a obývací částí s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Standard suita u mariny výhled na marinu

Inteirér 60 m?, suity se nachází v přízemí, ložnice s king size lůžkem, oddělená obývací místnost s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, terasa, zahrádka. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Standard suita u pláže výhled na moře

Interiér 60 m?, suity v přízemí, ložnice s king size lůžkem a oddělenou obývací místností s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, terasa, zahrádka. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Dvouložniová rodinná suita u pláže výhled na moře

Interiér 85 m?, dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a WC, obývací pokoj, terasa a zahrádka. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe suita u pláže výhled na moře

Interiér 90 m?, ložnice s king size lůžkem a oddělená obývací místnost s rozkládací pohovkou, dvě koupelny s WC, zastřešená terasa, privátní zahrada. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe dvouložnicová rodinná suita u mariny výhled marina

Interiér 100 m?, nachází se v přízemí nebo vyšším patře, hlavní ložnice s king size lůžkem, šatna, koupelna s WC, druhá ložnice s koupelnou a WC, obývací místnost s pohovkou, terasa s privátní zahradou (v přízemí), balkón (v patře). Max. obsazenost4 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe dvouložnicová rodinná suita u pláže výhled na moře

Interiér 105 m?, nachází se v patře, dvě ložnice s šatní částí a vlastní koupelnou s WC, obývací místnost s pohovkou, jídelní kout, balkón. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Odlišné stornovací podmínky

Informace poskytneme obratem

Chalkidiki

Chalkidiki zaujme svým tvarem – do Egejského moře vybíhají 3 poloostrovy, které připomínají prsty. Kassandra a Sithonie – zde se soustředí turistický ruch, nejvýchodnější Athos je posvátný a patří mnichům.

Sithonia

Prostřední z poloostrovů, které vám Chalkidiki nabízí, je známý svou divokou a místy až exotickou přírodou, poloprázdnými plážemi (na Sithonii si navíc můžete užívat na mnoha plážích, které jsou označeny modrou vlajkou, což je také velké plus), zvláštními písčitými útvary či útulnými malými přístavy uprostřed tichých zálivů. I zde, v tomto spíše klidném prostředí, však naleznete řadu turistických destinací, které svým servisem rozhodně v ničem nezaostávají za ostatními řeckými letovisky.

Metamorfosi

Tato malinká, ale velmi oblíbená vesnička je známá pro svůj klid a krásné přírodní pláže obklopené piniemi. Žije zde pouze 400 obyvatel, takže se jedná opravdu o klidné místo, které se dá doporučit spíše cestovatelům, kteří netouží po bujarém nočním životě a hledají na dovolené ničím nerušený klid.

Nikiti

Další malá vesnička, kde opět naleznete čisté písčité pláže, piniové háje a klid, který potěší zejména ty z vás, kteří hledáte spíše krásnou přírodu než ruch města. Tato vesnice je jednou z nejstarších na Chalkidiki , na což jsou místní obyvatelé patřičně hrdí. Můžete zde dokonce vidět tradiční řecké domky postavené z kamene.

Kassandra

Je místem rušných letovisek, plných pláží a bohatého nočního života.

Hanioti

Malá a pěkná vesnička na JV pobřeží polostrova je vhodná především pro relaxaci a odpočinek, svým zaměřením je určená hlavně rodinám s dětmi. Páry různých věkových kategorií uvítají romantické prostředí, možnost dlouhých procházek po pláži a výbornou kuchyni.

Kallithea

Živé letovisko na západním na východním pobřeží poloostrova patří k nejnavštěvovanějším a nejlépe vybaveným, nabízí dostatek zábavy a vybavení pro všechny kategorie klientů. Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale také mladí. Pláž s pozvolným vstupem do vody, zlatým pískem a křišťálově čistou vodou, vodní sporty na pláži a široká nabídka taveren, restaurací a diskoték uspokojí každého.

Sani

Moderní letovisko na severozápadním pobřeží Kassandy. Několik kilometrů dlouhá pláž je oceněná za svou kvalitu a čistotu modrou vlajkou. Letovisko je vyhledávané mezi náročnější klientelou, hotely a bungalovy mají většinou větší počet hvězdiček, vlastní zahrady a bazény, opět nechybí široká nabídka vodních sportů, barů u pláže, noční klub a taverny.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Sani Asterias Suites *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Ne 3.6 – Ne 10.6.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
65 090 Kč
Letecky
Praha
Ne 3.6 – Ne 17.6.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
132 490 Kč
Letecky
Praha
Ne 10.6 – Ne 17.6.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
75 740 Kč
Letecky
Praha 12:40
Ne 10.6 – Ne 24.6.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
143 140 Kč
Letecky
Praha 12:40
Ne 17.6 – Ne 24.6.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
75 740 Kč
Letecky
Praha
Ne 17.6 – Ne 1.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
146 750 Kč
Letecky
Praha
Ne 24.6 – Ne 1.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
79 350 Kč
Letecky
Praha
Ne 24.6 – Ne 8.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
172 060 Kč
Letecky
Praha
Ne 1.7 – Ne 8.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
101 040 Kč
Letecky
Praha
Ne 1.7 – Ne 15.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
193 740 Kč
Letecky
Praha
Ne 8.7 – Ne 15.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
101 040 Kč
Letecky
Praha
Ne 8.7 – Ne 22.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
193 740 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.7 – Ne 22.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
101 040 Kč
Letecky
Praha
Ne 15.7 – Ne 29.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
201 570 Kč
Letecky
Praha
Ne 22.7 – Ne 29.7.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
108 860 Kč
Letecky
Praha
Ne 22.7 – Ne 5.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
209 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.7 – Ne 5.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
108 860 Kč
Letecky
Praha
Ne 29.7 – Ne 12.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
209 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.8 – Ne 12.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
108 860 Kč
Letecky
Praha
Ne 5.8 – Ne 19.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
209 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 12.8 – Ne 19.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
108 860 Kč
Letecky
Praha
Ne 12.8 – Ne 26.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
209 390 Kč
Letecky
Praha
Ne 19.8 – Ne 26.8.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
108 860 Kč
Letecky
Praha
Ne 19.8 – Ne 2.9.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
15 dní
snídaně
203 800 Kč
Letecky
Praha
Ne 26.8 – Ne 2.9.2018
2 lůžková suita Junior u mariny s výhledem na marinu, přistýlka
8 dní
snídaně
103 270 Kč