Sant'Elmo Beach Hotel

  Itálie, Sardinie, Sant' Elmo

Sant´Elmo Beach Hotel****

    Itálie, Sardinie, Sant' Elmo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis letoviska

Ani Sant’ Elmo není letoviskem s dlouhou či poutavou historií a jako mnohá další na Sardinii bylo vystavěno uprostřed volné divoké přírody. Leží téměř na konci zátoky, ve které se nachází Costa Rei, od něhož je vzdáleno cca 10 km a kde je možno najít obchodní i zábavní zázemí, které Sant’ Elmo postrádá. Nepostrádá ale naštěstí nádherné pobřeží, proložené několika malebnými plážemi s bělounkým pískem, schovanými mezi kamennými útesy. Je to místo, které vám zaručí klid a soukromí i na pláži.

Popis objektu

SANT´ELMO BEACH HOTEL**** se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie a je skvělou volbou pro klienty hledající tu správnou kombinaci oddechu a zábavy, komfortu a moderního sardského stylu v prostředí obklopeném bujnou středomořskou vegetací. Klientům je k dispozici recepce, Wi-Fi ve společných prostorách, restaurace, dva bary (z toho jeden na pláži), konferenční sál, bazén se solární terasou s lehátky a slunečníky, soukromá pláž, hřiště na košíkovou a malou kopanou, tenisové kurty, dětské hřiště a parkoviště. V hotelu se v období 02.06. - 15.09. pořádají animační programy pro děti a pro dospělé. Pokoje Standard jsou umístěny v řadových vilkách, větší pokoje Family jsou mezonetové. Na vyžádání je i typ Suite (navíc s obývacím pokojem). Všechny pokoje jsou vkusně vybavené, mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, trezor, minibar a terasu s venkovním posezením.

, Slevy a zvláštní nabídky

sleva 10% při objednávce do 31.04.
zdarma dítě 2 - 11,99 let se dvěma dospělými v období do 23.06. a od 02.09. při min. pobytu 7 nocí

Pláž

soukromá k objektu

Vzdálenost od

pláže 400 m, letiště Elmas Cagliari 60 km

Bazén

bazén

Pozice objektu v letovisku

klidné místo, v první řadě budov u pláže

Vybavení objektu

recepce, Wi-Fi v objektu, restaurace, bar, dva, z toho jeden na pláži, konferenční sál, ubytovací kancelář

Služby v objektu

výlety, večery s živou hudbou

Venkovní dispozice

zahrada, prostorný pozemek, uprostřed zeleně, solární terasa, s lehátky, se slunečníky

Strava

snídaně a večeře formou bufetu, bez nápojů

Děti

animace, v období 02.06 - 15.09., dětské hřiště, miniklub, 4 - 11,99 let

Sport

tenis, malá kopaná, basketbal, víceúčelové hřiště

Ubytování

pokoj, Standard dvou - třílůžkový - ()
pokoj s manželskou postelí, případně s možností přistýlky pro děti do max. 12 let, terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV, trezor, telefon, minibar, sprcha, fén, parkoviště, s omezenou kapacitou, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 23.06. a od 16.09. min. 5 nocí, 24.06. - 15.09. min. 7 nocí, příjezd od 17:00, odjezd do 10:00
pokoj, Family - ()
pokoj s manželskou postelí případně s jednou nebo dvěma přistýlkami či patrovou postelí, 3. a 4. lůžko pouze pro děti do max. 12 let, hlavní budova, mezonet, přízemí / 1. patro, vnitřní schodiště, terasa, klimatizace, na vyžádání, TV, trezor, telefon, minibar, sprcha, fén, parkoviště, nástupní dny kdykoli, min. pobyt v období do 23.06. a od 16.09. min. 5 nocí, 24.06. - 15.09. min. 7 nocí, příjezd od 17:00, odjezd do 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: nevyhrivany
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Internet: ano

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sant'Elmo Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 310 956
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-santelmo-beach-hotel-sardinie-italie-z2310956/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.