Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Savoy Beach Hotel ****

Výhody
  • luxusní hotel
  • vhodné i pro pobyt s dětmi
Popis hotelu

Luxusní hotel. Vhodné i pro pobyt s dětmi.

Poloha

v místní části Spiaggia, přímo vedle wellness centra Bibione Thermae. Restaurace, bary a obchody cca 150 m.

Pláž

veřejná písečná pláž cca 10 m. Soukromá hotelová zóna se speciálním servisem nově od sezóny 2019. 1 slunečník a 2 lehátka na apartmán zdarma (v období cca 13. 4.–29. 9.).

Vybavení

restaurace, a-la-carte restaurace, společenská místnost, lobby, bar, TV místnost, piano bar, výtahy. Sladkovodní bazén (cca 1. 5.–31. 10.). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje Deluxe (A2A/A3A): cca 24 m2, klimatizace, telefon, sat. TV, trezor, minibar, fén, sprcha, WC a balkon. Postranní výhled na moře

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 20 m2, stejné vybavení jako A2A, bez výhledu na moře.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře formou bufetových stolů nebo výběr z menu (závisí na rozhodnutí hotelu). Při rezervaci plné penze navíc obědy formou bufetových stolů nebo výběr z menu.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, aqua aerobic, půjčení holí na nordic walking, půjčovna kol (dle dostupnosti). Za poplatek: golf (20% sleva na greenfee).

Internet

WiFi zdarma.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), animace pro děti, miniklub (3–12 let). Dětská postýlka zdarma.

Další výhody

karta výhod Europa Card zdarma (10% sleva v různých obchodech a restauracích a na služby v Bibione a Lignano). Ochutnávka vína v Bibione.

Info (vlastní dopravou)

parkování: garáže zdarma (dle dostupnosti); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,55 €den/os.; příjezd/min. délka pobytu: denně/1 noc, 20. 4.–22. 4. a 30. 5.–13. 9. denně/3 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.