Popis

Popis hotelu Secrets Papagayo Resort & Spa ****

Středisko

Guanacaste - Playa Arenilla

Poloha

Hotel se nachází na poloostrově Papagayo v oblasti Guanacaste, 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Libérii. Tento resort je určet pouze pro dospělé. Resort se nachází na klidné pláži a je obklopen tropickou zahradou se zárukou příjemné atmosféry v jednom z nejromantičtějších a intimnějších prostředí, které si lze představit.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace a la carte a 1 bufetová restaurace ( Market Café s mezinárodní kuchyní, Seaside Grill, Hitmitsu s panasijskou kuchyní, Portofino s italskou kuchyní, Coco Café), 5 barů nabízí místní a mezinárodní nápoje. Bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), fitness, minimarket.

Ubytování

Luxusní pokoje typu Standard Tropical View a bungalovy Suite Tropical View jsou vybaneny vlastním příslušenstvím, klimatizací, TV, telefonem, trezorem. Pokoje a bungalovy mají balkon nebo terasu. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehlé občerstvení během celého dne, místní a mezinárodní nápoje.

Sport a zábava

Nemotorizované vodní sporty na pláži, vodní aerobik, kurzy vaření, beach volejbal, projekce filmů na pláži, pilates. V okolí resortu možnost návštěvy kasína a golfového hřiště. (za poplatek)

Pláž

Hotelový resort se nachází přímo u krásné písčité pláže s tmavým pískem.

Kostarika

Kostarika, středoamerická země, je nazývána malým rájem na zemi. Kryštof Kolumbus pojmenoval tuto zemi jako „bohaté pobřeží“, v překladu Costa Rica. Země si své poklady dodnes chrání a je zde vybudován propracovaný systém ochrany přírody. Pokud chcete vidět překrásnou přírodu, mnoho exotických zvířat, pláže s černým i bílým pískem, nenajdete lepší místo. Země má malou rozlohu, ale najdete zde nedotčené pralesy, vodopády, činné sopky, čtyřtisícové hory, jezera a nádherné pláže – rozhodně se zde nebudete nudit. I během pobytu máte možnost vybrat si z široké nabídky výletů do národních parků, procházky deštnými pralesy, potápění, surfování a šnorchlování. Je to bezpečná země, nemá ani armádu. Kostaričané jsou velmi přátelští, rádi se návštěvníkům svou krásnou zemí chlubí, a kamkoliv přijedete, budou se na vás usmívat. Počasí je zde příjemné, nejvhodnější doba pro cesty je od prosince do konce dubna (místní léto). Pobřežní oblasti jsou mnohem teplejší než střed země, průměrné teploty u pobřeží Karibiku jsou kolem 30 ˚C, u Tichomořského pobřeží dosahují teploty 33 ˚C.