5000 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Seehotel Steiner ****

Výhody
 • idylická poloha přímo u jezera Milstätter See
 • hotel s krytým bazénem a panoramatickou terasou
Popis hotelu

Idylická poloha přímo u jezera Milstätter See. Hotel s krytým bazénem a panoramatickou terasou.

Poloha

klidná a idylická, přímo u jezera Millstätter See, centrum města Seeboden cca 500 m.

Vybavení

hotel s 40 pokoji, barem, restaurací, kavárnou, jídelnou, společenskou místností. Vlastní hotelová část ke koupání u jezera (cca 1000 m2) s koupací plošinou, lehátka a slunečníky.

Ubytování

pokoje jsou vybavené sprchou, WC, fénem, sat. TV, trezorem.

Dvoulůžkové pokoje Classic/Superior (A2C/A3C): cca 23 m2, manželská postel, přistýlka, balkon.

Rodinné apartmány (A2B/A3B/A4B): cca 35 m2, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 samostatnými postelemi, pokoje jsou propojené dveřmi. Balkon nebo terasa.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 4 chodech, včetně salátů formou bufetu. Denně snídaně se sektem. Během večeře nápoj zdarma (minerální voda, limonáda, džus).

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, 3 tenisové kurty, plážový volejbal, šlapadla, jízdní kola k zapůjčení. Animační program (hudba na terase, průvodcované túry, nordic walking, 1x týdně karaoke). Za poplatek: potápění, 18 jamkové golfové hřiště (cca 3,5 km).

Internet

WiFi v lobby a na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (12 x 6 m), panoramatická terasa s lehátky a slunečníky, sauna a infrakabina.

Další výhody

25% sleva na green fee.

Info (vlastní dopravou)

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 9 €/den; lázeňská taxa: cca 2,25 € den/osoba od 18 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 13.7.-23.8. sobota a neděle/7 nocí.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany