Hotel Sensimar Adriatic Beach Resort

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošće

3/5

TUI BLUE ADRIATIC BEACH RESORT

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Živogošće
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel, který je pouze pro klienty 18+ se nachází v malebné přímořské vesničce cca 18 km jižně od Makarské. Skládá se z hlavní budovy a několika pavilonů. Pláž je oblázková, stíněná borovicovým hájem. Od hotelu je přístupná po schodech a je ve vzdálenosti cca 50–200 m.

Vybavení

Klimatizované 2–lůžkové pokoje, hyg. zařízení, LCD TV, minibar, sejf a balkon nebo terasa. Dále hotel nabízí lobby bar, snack bar u pláže, kavárnu, směnárnu, terasu s venkovním bazénem a jakuzzi, posilovnu.

Služby

Ubytování s polopenzí formou švédských stolů neboall inclusive. All inclusive zahrnuje: plnou penzi formou bufetu,místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne,odpolední snack (od 12:00 do 17:00).

Sport

Tenisový kurt, stolní tenis, vodní sporty, potápění, půjčovna šlapadel a člunů.

Tipy na výlety

Makarska, pohoří Biokovo, Brač.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování s polopenzí nebo all inclusive, pobytové taxy, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: TUI BLUE ADRIATIC BEACH RESORT
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Živogošče

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sensimar Adriatic Beach Resort ****

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 553 336
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

107. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

3/ 5 2 recenzí


Iva říjen 2019
Příšerné ubytování, pokud nechcete výhled na moře.. S CK T**** F**** V****jsme byli poprvé a naposled. Nikdy více! Nejhorší ubytování a 7 příšerných nocí, které jsme dosud poznali. C... celá recenze


Víta srpen 2016
Bývalá Nimfa. Lepší než jsme očekávali.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

TUI BLUE ADRIATIC BEACH RESORT
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Živogošće

Cena
22 740 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 553 336

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 740 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč