Popis

Popis hotelu Sentido Carda Atlantica ****

Výhody
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • vstup do aquaparku Mikri Poli zdarma
  • moderní resort pouze 50 m od pláže
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Vstup do aquaparku Mikri Poli zdarma. Moderní resort pouze 50 m od pláže.

Poloha

hotel se nachází v klidné části. Nákupní možnosti, zábava a restaurace v centru letoviska Kardamena, cca 750 m. Zastávka linkového autobusu asi 50 m od hotelu. Město Kos 30 km. Letiště cca 7 km.

Pláž

přírodní malá písečná pláž cca 60 m, jen přes malou ulici. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Veřejná písečná pláž cca 100 m.

Vybavení

200 pokojů, které se nacházejí ve 2 podlažní hlavní budově a vedlejších, 1 nebo 2 podlažních budovách. Přijímací hala s recepcí, místnost s TV, restaurace s terasou, 2 a-la-carte restaurace (asijská a italská), 2 bary, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, opalovací terasa, snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): o rozloze 28 m2. Disponují minibarem (za poplatek), setem pro přípravu kávy a čaje, individuální klimatizací, trezorem, LCD sat. TV s DVD přehrávačem, telefonem, sprchou, WC, fénem, župany, pantoflemi, balkonem nebo terasou. Strana do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 28 m2, s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Suite (A2D/A3D): cca 50 m2, se sdíleným bazénem, výhledem na moře, posezením, jinak stejné vybavení jako A2A.

SENTIDO Plus pokoje (A2V): navíc lahev vína a koš ovoce při příjezdu na pokoji, set pro přípravu kávy a čaje, osušky, pantofle, rezervovaná lehátka u bazénu během vašeho pobytu, balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (A2F/A3F): cca 50 m2, 1 místnost, stejné vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně od 10.30 do 12.00 h. Možnost večeře v a-la-carte restauraci (1x za týden, nutná rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 7.30 do 24.00 h. Zmrzlina, snacky, káva a čaj od 11.00 do 18.00 h. V den odletu platí all inclusive až do opuštění hotelu.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, fitness, tenis (umělé osvětlení za poplatek), stolní tenis, volejbal, Za poplatek: biliár, surfování, potápění.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: parní lázeň, krytý bazén (není vyhřívaný) a sauna. Za poplatek: ošetření a masáže.

Děti

aquapark v sousedním hotelu Mirki Poli - hotel propojený. Vstup zdarma.

Další výhody

při příjezdu lahev vody a nealkoholické nápoje v minibaru. Pro novomanžele: koš s ovocem, víno, kytice nebo dort při příjezdu.

Info

místní kategorie: 5; platba kartou: VISA, MaterCard, Diners; pro hotelové hosty je vstup do aquaparku Mikri Poli zdarma;

Upozornění

hotel není bezbariérový; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2A/A2B: 1 dítě (do 13,99) 100% sleva na ubytování a stravu. A2D/A2F: až 2 děti (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kos