Popis

Popis hotelu Sentido Elounda Blu ****

Vaše výhody

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel pouze pro dospělé - ubytování od 16 let. Překrásný hotel s panoramatickým výhledem.

Poloha

v mírném kopci. Místní centrum letoviska Elounda cca 1 km. Letovisko Agios Nikolaos cca 12 km. Zastávka autobusu před hotelem. Letiště Heraklion cca 70 km.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž dostupná pouze přes pobřežní ulici (cca 100 m). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

Vybavení

148 pokojů, které jsou rozdělené do více budov. Recepce, společenský prostor, místnost se sat. TV a také restaurace s terasou a 2 a-la-carte restaurace (například gril nebo asijská restaurace) a snack bar u bazénu. Ve vedlejší budově minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): cca 26 m2, s chladničkou, individuální klimatizací, sat. TV, fénem, trezorem, minibarem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, stejné vybavení jako A2B, ovšem balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (A2L/A3L): cca 26 m2, se sdíleným bazénem, terasa na stranu do zahrady, jinak jako A2B.

Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): cca 26 m2, se sdíleným bazénem a výhledem na moře, sprcha, jinak jako A2B.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Junior suite (A2D/A3D): vana, výhled na moře, při příjezdu voda a ovoce, jinak jako A2B.

Suite (A2G): vířivka, set pro přípravu kávy a čaje, balkon s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2H): sdílený bazén, set pro přípravu kávy a čaje, terasa s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Suite (A2E): s vlastním bazénem, setem pro přípravu kávy a čaje, vanou nebo sprchou, balkonem s výhledem na moře, jinak jako A2B. Při příjezdu voda, ovoce a lahev vína.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.30 h. 1x za pobyt možná večeře také v a-la-carte restauraci (nutná rezervace). Přes den teplé a studené snacky. Káva, čaj a sušenky od 16.00 do 18.00 h. Zmrzlina od 10.00 do 18.00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. V den odletu platí all inclusive do opuštění hotelu.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Příležitostně folklórní večery. Za poplatek: biliár. Půjčení kol. Různé vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek za poplatek.

Wellness

za poplatek: spa s krytým bazénem, parní lázní, masážemi, saunou a vířivkou.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění (letecky)

hotel pouze pro dospělé - ubytování možné od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta