Přímo u pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Sentido Mareblue Lindos Bay Resort & Spa *****

Popis hotelu

Oblíbený hotel s moderním vybavením a vynikajícími službami.

Premium

• vysoká kvalita služeb SENTIDO hotelů
• moderně zařízený hotel
• 2 a-la carte restaurace
• wi-fi v lobby zdarma
• řecké večery, živá hudba
• fitness
• wellness centrum (za poplatek masáže a ošetření těla)

Poloha

leží přímo na široké, mírně se svažující oblázkovo-písečné pláži. Město Lindos s mnoha obchody, restauracemi a bary leží cca 3,5 km.

Vybavení

vkusně a komfortně zařízený hotel ve středomořském stylu nabízí svým hostům veškeré vybavení pro odpočinkovou dovolenou. K vybavení hotelu patří klimatizovaná hlavní restaurace, venkovní a-la-carte restaurace „Zefyros“, v blízkosti pláže a-la-carte restaurace „Ostrako“, cukrárna, 2 bary, internetový koutek, wi-fii zdarma v lobby, kadeřnictví, minimarket a výtahy. Venkovní areál s velkým bazénem a samostatným dětským bazénem. Lehátka, slunečníky u bazénu i na pláži jsou zdarma, osušky na kauci.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): moderně vybavené, s telefonem, internetem (za poplatek), trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací, župany, fénem, vanou, sprchou, WC a balkonem s výhledem do hor. Při příjezdu láhev vody. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A/3A, bez určení polohy.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Každý týden tématický večer (asijský, řecký, italský).

Sport a jiné aktivity

basketbal, plážový volejbal, tenis, fitness, stolní tenis. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Zábava

příležitostně živá hudba, 1x týdně řecký večer, živá show.

Pro děti

samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské postýlky a dětské židličky.

Plážový servis

lehátka a slunečníky zdarma

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Rhodos