Popis

Popis hotelu Sentido Numa Bay

Vaše výhody

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Ali Baba plážová restaurace v historické zátoce. Hotel vyrábí vlastní pivo Redtower.

Poloha

klidná, cca 22 km od letoviska Alanya. Letoviska Türkler cca 50 m a letovisko Avsallar cca 2 km. Dobré spojení minibusy. Letiště Antalya cca 98 km.

Pláž

přímo na hotelové, písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Plážový bar. Lehátka, slunečníky, osušky na pláži zdarma. Výměna osušek za poplatek (cca 2 €/kus).

Vybavení

320 pokojů, rozdělených do 2 budov. Lobby s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s terasou, 3 a-la-carte restaurace (asijská kuchyně, barbecue, rybí speciality), bary, kavárna a minimarket. Ve venkovním areálu je bazén s terasou na opalovaní a snack bar u bazénu. Relaxační bazén (pro osoby starších 16 let). Aquapark se 4 skluzavkami (v určitých hodinách, dle počasí, od 12 let). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 30 m2, v hlavní budově, trezor, minibar, sat. TV, set pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, fén, telefon, sprcha, WC, balkon, strana do krajiny.

Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 30 m2, s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C): cca 30 m2, s výhledem na moře, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje superior (A1G/A2G): cca 32 m2, prostornější, exkluzivní design, balkon bez určení výhledu, jinak jako A2A.

Rodinné pokoje (A2E/A3E): cca 44 m2, v hlavní budově, 2 samostatné ložnice, balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako A2A.

Duplex swim up pokoje (A2H/A3H/A4H): cca 52 m2, v hlavní budově, terasa s přímým vstupem do sdíleného bazénu, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Další typy pokojů na vyžádání.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.30 h., Gözleme od 12.00 do 16.00 h., snacky od 12.00 do 17.00 h. Káva, čaj a zákusky od 12.30 do 18.00 h. Zmrzlina od 14.00 do 17.00 h. Půlnoční snacky od 22.00 do 7.00 h. Večeře možná ve 2 a-la-carte restauracích (asijská kuchyně, rybí speciality - nutná předchozí rezervace, 1x týdně; barbecue za poplatek, cca 8 €). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24. 00 h., v lobby baru 24 hodin denně, na diskotéce do 2.00 h. Minibar při příjezdu naplněn vodou a minerální vodou, která je denně doplňována. Na večeře vyžadováno vhodné oblečení. V den odletu je all inclusive platné do opuštění hotelu.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, aerobic, stolní tenis. Denní animační program, večerní zábava 3x týdně. Několikrát týdně živá muzika. Za poplatek: herna.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma, internetový koutek.

Wellness

zdarma: krytý bazén. Za poplatek: hammam, sauna, parní lázeň, masáže ve spa, kadeřnictví, beauty salon.

Děti

miniklub (od 3 do 12 let), dětský bazén, minidisco, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci. Dětský animační program.

Další výhody

pro novomanžele: koš s ovocem a lahev vína při příjezdu.

Info (letecky)

°Cslužby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: 5.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya