Serenity Makadi Beach Hotel

Egypt, Hurghada, Makadi Bay

1/5

Serenity Makadi Beach

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Původní cena
19 620 Kč/os

Cena
17 750 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 482
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Přímo u pláže v oblasti Makadi Bay přibližně 37 km jižně od centra Hurghady (spojení hotelovým busem za poplatek) a cca 34 km od letiště.

Vybavení

Hlavní budova a několik dvou- a třípodlažních bloků v zahradě. Vstupní hala s recepcí a automatem na výměnu peněz, hlavní restaurace, několik barů a restaurací à la carte (italská, orientální aj.), pasáž s obchůdky a konferenční místnost. V zahradě soustava několika bazénů, z nichž 2 jsou s mořskou vodou a 1 je v zimě s možností vyhřívání, dětský bazén, bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace., telefon, minibar, trezor zdarma, balkon nebo terasa. DRSVX: viz DR, set pro přípravu kávy a čaje, minilednička doplňována denně vodou a vybranými nealkoholickými nápoji, strana k moři. FR: viz DR, prostornější, 4 lůžka.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, večerní zábava (orientální show, núbijská show aj.), diskotéka za poplatek. Aquapark za poplatek v sesterském hotelu.

Stravování

Viz program all inclusive. Možnost dokoupení programu ultra all inclusive.

Pláž

Písečná pláž, vstup do vody pro plavce přes molo, korálové podloží (doporučujeme obuv), bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost večeře v restauraci à la carte (italské a orientální), určené menu, rezervace nutná Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) Místní rozlévaná vína (pouze během podávání oběda a večeře) Lehké občerstvení během dne, káva, čaj, zákusek a zmrzlina Ultra all inclusive Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v Royal Lounge (19.00–02.00 hod.) Večeře à la carte v restauraci Royal Lounge Set na přípravu kávy a čaje Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji Kouření vodní dýmky (1× za pobyt) 20 minut masáže a 30 minut intro ponoru (obojí na osobu a pobyt) Možnost 1× za pobyt využít prádelnu (přesné info v hotelu)

Sportovní nabídka

Zdarma: 2 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), fitness, plážový volejbal. Za poplatek: centrum potápění a vodních sportů, biliár, stolní tenis, centrum zdraví se saunou, párou, masážemi a salonem krásy, poblíž hotelu se nachází golfové hřiště Madinat Makadi.

Pro děti

Dětský klub, dětské hřiště, hlídání dětí za poplatek, dětský bazén.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby. Za poplatek: internetová kavárna.

Platební karty

VISA, MC, Diners Club.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR/DRX): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý (poskytnuta bude pouze 1 přistýlka, z důvodu pohodlí doporučujeme rezervovat FR) Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 14 let

Doba transferu

50 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Serenity Makadi Beach *****
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Makadi Bay

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 482
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

95. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

1/ 5 10 recenzí


Jan duben 2015
Oprava. Není pozvolný vstup do moře. Pouze přes nebezpečné molo.... celá recenze


Matěj Hráček prosinec 2017
Přijemné prostředí s jedním velkým ALE.... Pěkný hotelový komplex pro všechny věkové kategorie. Spolu se sousedním hotelem trochu odříznutý od civilizace. Klienti se musí sp... celá recenze


Pája březen 2017
Hotel Serenity Makadi Beach. Obrovský komplex postavený v marockém stylu. Velkou výhodou je golfové hřiště vzdálené zhruba pět kilometrů od hotelu vhodný také ... celá recenze

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Serenity Makadi Beach
    Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Původní cena
19 620 Kč/os

Cena
17 750 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 482

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 750 Kč
příplatek za vízum - za osobu
0
750 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč