300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Serenusa Village ****

All Inclusive

plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (vynikající sicilská kuchyně) - snídaně (07.30-10.00 hod.), obědy (12.30-14.00 hod.) a večeře (19.30-21.00 hod.): studené a teplé předkrmy, hlavní jídla, přílohy, grilované ryby a maso, ovoce, dezerty. Točená voda k dispozici po celý den, 3 druhy točených džusů, nealko nápoje (voda, cola, oranžáda a tonic) a svačiny, točené pivo, červené a bílé víno, 2 druhy místních alkoholických likérů a káva (cappuccino a espresso) v hlavním baru (10.00-19.00 hod.), točené domácí víno během hlavních jídel v hlavní restauraci (do 21.00 hod.). Hotelová restaurace poskytuje bezlepkové, bezlaktozové a bezvaječné produkty.

Názor CK

Prázdninová vesnička s nádhernou písčitou pláží je vhodná pro rodiny s dětmi. Nachází se asi 42 km od Údolí chrámů a nabízí širokou škálu sportovních a zábavních aktivit. V tomto komplexu se určitě nebudete nudit.

Internet

WiFi zdarma v hlavních veřejných prostorách.

Poloha hotelu

125 km od letiště v Catanii, 42 km od Údolí chrámů, u pláže Licata. Jelikož je celý komplex v mírném svahu, nádherná soukromá pláž s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře je přístupná po schodišti nebo chodníku, který prochází celým hotelovým areálem jako promenáda.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa splatná v místě v zahraniční měně - ve výši 2 EUR/osoba/den. Hradí se v hotovosti přímo na hotelové recepci.

Poznámka

Hotel umožňuje pobyt s malými domácími mazlíčky (do 10 kg), pokoje mají malou předzahrádku se psí boudou.

Pro děti

hřiště, dětské kluby, vodní ráj stříkaček (4-14 let), sportovní a taneční lekce, diskotéka, soutěže.

Služby za poplatek

jízda na ponících, hlídání dětí, procedury ve wellness centru, plážové osušky možné k zapůjčení za úhradu 4,50 EUR/osuška/pobyt + 10 EUR/vratná kauce pro případ ztráty.

Stravování

all inclusive

Ubytování

490 prostorných pokojů (také pro vozíčkáře) ve 2 až 3poschoďových budovách má terasu/balkón, klimatizaci, telefon, TV, ledničku, trezor, koupelnu/WC, fén.

Vybavení hotelu

recepce, hlavní restaurace, od poloviny června do poloviny září též Grill restaurace 'Il Gusto' s rezervovaným stolem pro každý pokoj (pondělí-sobota, dle aktuální obsazenosti resortu možná rezervace den předem), nadstandardně vybavená kuchyňka pro matky s malými dětmi k dispozici 24 hodin denně, 2 bazény (1 se skluzavkou), hlavní bar, bar na pláži a bar u restaurace, obchody (včetně Desigual), lékárna, drogerie, lékař, bankomat v recepci, špičkově vybavené fitness (TRX posiovací systém, spinningová kola, posilovací stroje, pilates, zumba), wellness, multifunkční hřiště (tenis, fotbal, volejbal), tenisové kurty, stolní tenis, Nordic Walking, lukostřelba, vodní gymnastika, plážový volejbal, služby lékaře, animační divadlo. Pořádají se zábavní programy, otevřená diskotéka, živá hudba, široká nabídka zábavních aktivit pro děti (hry, soutěže, lekce tance).

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Sicílie