Hotel Shangrila´s Villingili Resort And Spa

  Maledivy, Addu Atol

Shangri-La's Villingili Resort & Spa

    Maledivy, Addu Atol
Číslo zájezdu: 1 417 912
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Luxusní tropický resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se rozprostírá na 3 kilometry dlouhém maledivském ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu nacházejícího se jižně od rovníku. Zde se budete cítit jednoduše jako v ráji! Resort je prodchnut idylickou atmosférou, kterou vytváří bujná tropická zeleň, korálový útes a mystické vody Indického oceánu. Prostorných 132 různých typů vil navržených v butikovém stylu příjemně překvapí svým vkusným moderním designem a lokalita nadchne hosty nádhernými písčitými plážemi a průzračně čistými lagunami. Na hosty zde čekají také tři vynikající restaurace, 2 bary a M- Lounge, 9ti jamkové golfové hřiště, lázně CHI The SPA, dětský klub a výborné podmínky pro vodní sporty a potápění.

Pláž

Hosté se mohou těšit na dva kilometry dlouhou pláž s bílým pískem, který ostře kontrastuje s azurovými vodami oceánu a jasně modrou oblohou.

Poloha

Hotel Shangri-La´s Villingili Resort & Spa se nachází na ostrově Villingili, jež je součástí atolu Addu. Lze se na něj dostat z letiště Gan Airport na Addu atolu, které je vzdáleno pouze 8 minut jízdy lodí. Let z mezinárodního letiště v hlavním městě Malé trvá 70 minut, zajímavostí je, že při tomto letu překročíte rovník!

Zábava

Pro hosty hotelu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary a M-Lounge, spa lázně CHI The Spa s širokou nabídkou procedur pro zklidnění těla i ducha, bohatá nabídka vodních sportů a ideální podmínky pro šnorchlování či potápění nadchnou milovníky podmořského světa. Malé i velké hosty jistě nadchne atraktivní plavba za delfíny, procházka džunglí nebo noční rybaření. V resortu Shangri-La´s Villingili nechybí ani zábavní centrum zpříjemňující pobyt na tomto okouzlujícím ostrově. Hosté mají možnost zahrát si golf na devítijamkovém hřišti o délce 1.111 yardů. Shangri-La's Villingili Resort & Spa byl prvním resortem na Maledivách, který začal nabízet golfistům možnost vychutnat si příjemnou rekreační hru v tropickém prostředí s úžasnými výhledy na oceán.

Vybavení

Luxusní resort Shangri-La’s Villingili Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 132 vilách různých kategorií se službou IT butlera. V resortu jsou tři restaurace. Mezinárodní kuchyni naleznete v Javvu, Dr. Ali´s nabízí asijské, indické, kantonské a vietnamské speciality a restaurace Fashala se specializuje na čerstvé ryby a plody moře. Příjemné osvěžení a odpočinek skýtají bary Endheri, Manzaru a M-Lounge. Venkovní bazén, lázně CHI The Spa s pavilonem pro jógu a parní lázní nabízející asijské masáže a ajurvédské procedury, kadeřnictví a kosmetika. Dále lze využít dva tenisové kurty, posilovnu nebo centrum vodních sportů a potápění. K dispozici je hostům také business centrum poskytující přístup na internet, sekretářské a kurýrní služby, kopírování, fax a další vybavení. Pro milovníky golfu je k dispozici 9-ti jamkové golfové hřiště. V hotelu lze platit kreditními kartami nebo využít směnárnu. Pro případ potřeby je k dispozici doktor na telefonu a na resortu se nachází dekompresní komora. Pro zájemce o neoficiální svatební obřad slouží speciální pavilonek, za poplatek lze objednat fotografa. Zájemci o přírodu se mohou dozvědět zajímavé informace v místním Eco centru.

Ubytování

V resortu Shangri-La’s Villingili Resort & Spa se nachází 132 poklidných exkluzivních vil, které jsou vystavěny v současném asijském stylu s blízkovýchodními a indickými vlivy a nabízejí plný komfort. Hosté mají na výběr z osmi odlišných typů ubytování. Možnosti zahrnují vodní a plážové vily, stejně jako vily s vlastním bazénem či vily v korunách stromů. Všechny kromě báječné vyhlídky a terasy se sedací soupravou nabízejí klimatizaci, 40ti palcovou LCD televizi, DVD přehrávač, IDD telefon s hlasovou schránkou, iPod přípojku, zdarma vysokorychlostní připojení k internetu, bezpečnostní schránku, Nespresso kávovar, minibar, a koupelnu s luxusní vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Jako základní typ ubytování nabízíme vilu s bazénem. Všechny vilky mají k dispozici jízdní kolo a šnorchlovací set.

Zkušenosti CK

Jedná se o exkluzivní maledivský resort, který se nachází v překrásné lokalitě a nabízí skutečně luxusní ubytování a vynikající služby.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub Cool Zone, který je určen pro děti ve věku od 4 do 12ti let. Kromě zajímavých hraček jsou připraveny i různé zábavní a vzdělávací aktivity, díky kterým si děti odvážejí z dovolené spoustu skvělých zážitků. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování s vybranou stravou
 • Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • Letištní a palivové taxy
 • Asistence místního zástupce
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět (vnitrostátní přelet a transfer rychlou lodí)

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Air Marine Travel, IČ: 24289825. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Shangri-La's Villingili Resort & Spa *****
 • Lokalita dle CK: Addu Atol
 • Místo dle CK: Addu Atol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Shangrila´s Villingili Resort And Spa ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 417 912
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Addu Atol

0/ 5 6 recenzí

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Shangri-La's Villingili Resort & Spa
    Maledivy, Addu Atol

Původní cena
169 450 Kč/os

Cena
161 060 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 417 912

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
161 060 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
688 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
338 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 228 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč