Hotel Side Crown Sunshine

  Turecko, Side

Crown Sunshine

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Nový a velmi luxusní hotel, který dominuje komfortem a svými špičkovými službami. Nabízí klidnou atmosféru bez ruchu města. Je ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo svatební cestu, uspokojí i náročnější klienty. Centrum města Side je vzdáleno 12 km, letiště Antalya 55 km.
PLÁŽ
Soukromá písečná pláž je od hotelu vzdálena 500 metrů. Bezplatný hotelový transfer. Slunečníky, lehátka a osušky jsou zdarma.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE
Hlavní restaurace nabízí, snídani, pozdní snídani, oběd, večeře a noční polévka. Vše formou bufetu. Turecká kuchyně, italská kuchyně, mexická kuchyně. Pro hosty jsou připraveny speciální čaje, kávy, chutné koláče a recepty na speciální sušenky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, 10-24:00.
UBYTOVÁNÍ
Standartní pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou/sprchou, minibarem, (denně doplňován), trezorem (za příplatek), TV/SAT, balkónem. Na vyžádání Royal Suite s jakuzzi.
VYBAVENÍ HOTELU
Aquapark se 2 skluzavkami, dětský bazén, 2 venkovní bazény, krytý bazén, sauna a vířivka. Hřiště na plážový volejbal, fitness, Wi-Fi. Placené služby: vodní sporty, salon krásy, trezor, praní prádla, doktor (v určitých hodinách). Konferenční sál.
AKTIVITY
Fitness centrum, celodenní animační programy, dětské animační programy, večer animační show, menší nákupní centrum, diskotéka, masáže, turecké lázně, dětské divadlo, vodní sporty na pláži za poplatek.

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 486 199
dnes 7.30–17 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.