Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sirocco Beach ***

Poloha

Tento menší hotel se nachází v klidné lokalitě, nedaleko centra malého městečka Mahdia, které je vzdáleno asi 2 km. Vzdálenost od letiště v Monastiru je asi 55 km.

Vybavení Hotelu

vstupní hala s recepcí a směnárnou, trezory (za poplatek), 2 výtahy, rrestaurace, bar u bazénu, bar na pláži, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek)

Vybavení pokoje

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přístýlek, s klimatizací, sociálním zařízením, tlefonem, TV (za poplatek), s balkónom nebo terasou

Pláž a plážový servis

krásná písečná pláž leží přímo u hotelu, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma

Sport a Fitness

venkovní bazén, dětský bazén, tenis, plážové a vodní sporty, dětské hřiště, miniclub, diskotéka, animační programy (některé aktivity jsou zpoplatněny)

Stravování

all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické nápoje, víno a pivo místní výroby jsou v ceně, ostatní nealkoholické nápoje za poplatek

Poznámka

Hodnocení CK: ***; Tento hotel doporučujeme převážně nenáročným klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou na krásné pláži v klidné lokalitě a zároveň v blízkosti centra. Vhodný pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i pro páry.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Hotely Mahdia