Popis

Popis hotelu Smartline Amarilis ***

Výhody
  • smartline hotel s živější atmosférou
  • ideální volba pro mladé
  • ubytování v apartmánech

Popis hotelu

Smartline hotel s živější atmosférou. Ideální volba pro mladé.

Poloha

centrální. Místní centrum letoviska Orca Praia s možnostmi pro nakupování, bary a restaurace cca 500 m. Zastávka autobusu cca 150 m. Letiště cca 70 km.

Pláž

pláž s jemným pískem cca 350 m.

Vybavení

moderní hotel disponuje 180 pokoji s výtahy. Svým hostům nabízí vstupní halu, kavárnu, bar, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoupokojové apartmány (B1A/B2A/B3A/B4A/D1A/D2A/D3A/D4A): ložnice, kuchyňský kout se zařízenou kuchyní (sporák, mikrovlnná trouba), set pro přípravu kávy a čaje, klimatizace, trezor (za poplatek, cca 12 €/týden), kabelová TV, telefon, koupelna s vanou, sprchou, fénem, WC a balkon nebo terasa.

Stravování

bez stravy nebo all inclusive. All inclusive je možné rezervovat pod kódy D1A/D2A/D3A/D4A. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h., snacky do 11.00 do 12.00 h. a od 15.00 do 16.00 h. 2 hodiny denně zrmzlina a čerstvé ovoce).

Sport/aktivity

za poplatek: biliár, fitness a tenis.

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Wellness

za poplatek: Spa centrum 'Health-Club' s parní lázní, saunou a masážemi, kadeřnictví.

Děti

samostatný dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve