400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Smartline Hotel Lancaster ***

Výhody
  • pěkný hotel s bohatou nabídkou sportovního vyžití
  • zábava v centru letoviska Playa de Palma
  • hotel pouze pro dospělé - od 18 let
Popis hotelu

Pěkný hotel s bohatou nabídkou sportovního vyžití. Zábava v centru letoviska Playa de Palma. Hotel pouze pro dospělé - od 18 let.

Info

hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 18 let; místní kategorie: H3; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Program zájezdu

1. den

po příletu na Mallorce transfer do hotelu. Ubytování, individuální program. Informativní schůzka v hotelu.

2. den - 5. den

po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Individuální program nebo možnost výletů na doporučení průvodce.

6. den

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

MALLORCA

KAM VYRAZIT NA MALLORCE…

 

PALMA DE MALLORCA: Hlavní město ostrova Mallorca s bohatou historií je nejdůležitějším přístavem ostrova s nádhernou pobřežní promenádou. Mezi nejznámější památky patří arabská pevnost Almudainu nebo gotická katedrála La Seo. Na své si tak přijdou i ti z vás, kteří kromě odpočinku na pláži vyhledávají i nové zážitky a poznání.

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽE: Některé pláže Mallorcy jsou zařazeny mezi nejkrásnější pláže Evropy. Můžete vybírat od rozsáhlých dunových oblastí přes zátoky lemované útesy, malé fjordy s bílým pískem, až po divoké pláže. Mallorca je ostrov s teplým mořem a neuvěřitelným počtem nádherných pláží, tak neváhejte a navštivte je.

 

TRADIČNÍ TRŽIŠTĚ: Při plánování svých výletů po ostrově můžete do svého programu zařadit i návštěvu některého z typických místních trhů, které se pořádají v různých městech a vesničkách po ostrově. Jedno z největších a nejstarších tržišť je Sineu. Typické pro tuto tržnici jsou stánky s ovocem a rybami.

 

PRAVÁ STŘEDOMOŘSKÁ GASTRONOMIE: Jako snad všechno na Mallorce, tak i kuchyně je plná barev, nápaditosti a hlavně chutí. Kdo by neznal třeba asi nejznámější španělský pokrm – Paellu. Tu Španělé vždy připravují z mořských živočichů a věřte, že čerstvá Paella přímo v některém ze španělských přístavů je nezapomenutelným kulinářským zážitkem. Paellou to ale ani zdaleka nekončí. Co třeba známá zeleninová polévka Gazpacho, Tortilly, Tapas nebo vyhlášené španělské víno?

Fakultativní služby
  • letenka Praha - Mallorca - Praha včetně všech poplatk
  • transfer letiště - hotel - letiště
  • 5 nocí s polopenzí nebo all inclusive v hotelu smartline Lancaster
  • služby českého delegáta po celou dobu pobytu
  • zákonné pojištění CK proti úpadku


Hotel

smartline Lancaster NNN

Hotel pouze pro dospělé - od 18 let. Pěkný hotel s bohatou nabídkou sportovního vyžití. Nachází se v centru letoviska Playa de Palma. Mnoho restaurací, barů, možností pro nakupování v blízkosti hotelu. Letiště Palma de Mallorca cca 7 km. Veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 400 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Hotel disponuje 318 pokoji na 6 patrech s výtahy. Hostům je k dispozici přijímající hala s recepcí, společenská místnost, restaurace, bar. Prádelna za poplatek. V udržované zahradě sladkovodní bazén a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematický večer. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.30 h. Odpoledne káva, čaj a zákusky. Přes den snacky a zmrzlina. Ubytování: dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): klimatizace, trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, chladnička, fén, sprcha, WC, balkon. Jednolůžkové pokoje (A1A): se stejným vybavením jako A2A. 

Tajný TIP

WIFI ZDARMA...POUZE PRO DOSPĚLÉ...

Mallorca

Přírodní krása, příznivé podnebí i kulturní bohatství jsou neodmyslitelně spjaty s největším z Baleárských ostrovů, s Mallorcou. Mallorca je dovolenkový ráj pod sluncem, které zde svítí více než 300 dní v roce a po velkou část této doby je moře teplé a přívětivé, vane čistý vlahý vzduch. Mallorca jsou majestátní hory zvedající se přímo od mořského břehu po celé délce severozápadního pobřeží, svěže zelené lesy borovic, stejně jako úrodné roviny se sady mandloní, olivovníků a fíkovníků.

Kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících písčitých pláží posázených palmovými háji či strmých pobřežních úseků spadajících z úžasných výšek nabízí pobřeží Mallorky i nespočetné množství menších zátok sousedících jedna s druhou, oddělených skalisky nebo kamenitými ostrovy vybíhajícími do moře. Neboť moře Mallorky je průzračné, skaliska a útesy, se v něm odrážejí romanticky malebné a v samém nitru zátok se nacházejí malé písčité pláže, které splní i ty nejnáročnější představy a sny všech milovníků opalování a koupání.

Informace

časový posun: 0 hod.

měna: Euro

úřední jazyk: španělština, mluví se tu ale i tzv. „mallorqui“

doba letu: cca 2 hod. 20 min.

Rozmanitá nabídka letovisek: jih ostrova doporučujeme především vyznavačům aktivní dovolené v rušném letovisku, východ ostrova uspokojí rodiny s dětmi, ale i mladší klienty. Na severu můžete strávit dovolenou na krásných plážích a ve velmi kvalitních hotelech.

Mallorca je také ostrov stvořený k zábavě, sportu i k poznávání. K zábavě dospělých i dětí zvou vodní parky, delfinárium a další centra, zájemci o noční život si zajisté vyberou z pestré nabídky diskoték, zábavních a nočních podniků či klubů. Milovníci sportu mají možnost využít rozsáhlé nabídky vodních sportů, cyklistiky – silniční i horské, tenisu, golfu – 13 golfových hřišť, nebo i jízdy na koni. Existuje mnoho možností, jak tento překrásný ostrov poznat, ať individuálně na kole nebo autem, či prostřednictvím organizovaných fakultativních výletů, ostrov však v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

Z místní kuchyně doporučujeme – gazpacho – studená polévka z rajčat, paprik, česneku, okurek a cibule. Teplá polévka sopas mallorquinas – silný a hustý vývar s masem, zelenina, bílý chléb. Tumbet – zeleninový guláš z lilků, rajčat, cibule, brambor. Najdete zde obrovský výběr mořských plodů a ryb, upravovaných především na grilu. Jako všude ve Španělsku i zde je všudypřítomný olivový olej, olivy, jamon serrano (sušená šunka), chorizo (klobása). Ochutnejte i mallorské víno.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Firotour.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Smartline Hotel Lancaster ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 18:05
Pá 1.6 – Pá 8.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3K)
8 dní
polopenze
17 530 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 1.6 – Pá 8.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3K)
8 dní
all inclusive
21 380 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 1.6 – Út 12.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3K)
12 dní
polopenze
22 246 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 1.6 – Út 12.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3K)
12 dní
all inclusive
28 296 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 5.6 – Út 12.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
polopenze
17 216 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 5.6 – Út 12.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
21 066 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 5.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
11 dní
polopenze
20 540 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 5.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
11 dní
all inclusive
26 040 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 8.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
polopenze
17 216 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 8.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
21 066 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 12.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (B3A)
4 dny
polopenze
13 432 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 12.6 – Pá 15.6.2018
3 lůžkový pokoj (B3A)
4 dny
all inclusive
15 082 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Út 26.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
polopenze
17 636 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Út 26.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
21 486 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Pá 29.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
11 dní
polopenze
20 960 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Pá 29.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
11 dní
all inclusive
26 460 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Út 3.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
15 dní
polopenze
25 769 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 19.6 – Út 3.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
15 dní
all inclusive
33 469 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Pá 29.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
polopenze
17 636 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Pá 29.6.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
all inclusive
21 486 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Út 3.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
12 dní
polopenze
22 445 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Út 3.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
12 dní
all inclusive
28 495 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Pá 6.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
15 dní
polopenze
26 336 Kč
Letecky
Praha 18:05
Pá 22.6 – Pá 6.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
15 dní
all inclusive
34 036 Kč
Letecky
Praha 18:05
Út 26.6 – Út 3.7.2018
3 lůžkový pokoj (A3A)
8 dní
polopenze
18 014 Kč