Popis

Popis hotelu Smartline Serra Park ****

Výhody
  • široká nabídka sportovních a wellness služeb
  • vodní skluzavky u hotelového bazénu
  • prostorné pokoje
Popis hotelu

Široká nabídka sportovních a wellness služeb. Vodní skluzavky u hotelového bazénu. Prostorné pokoje.

Poloha

hotel se nachází cca 5 km od letoviska Side, cca 4 km od letoviska Manavgat. Dobré spojení minibusy. Různé obchody, restaurace a bary v okolí hotelu. Letiště Antalya cca 75 km.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž cca 600 m. Kyvadlová doprava (2x denně/zdarma). Lehátka, slunečníky na pláži zdarma. Osušky za poplatek (cca 1 €/den). Plážový bar.

Vybavení

disponuje pětipodlažní hlavní budovou a vedlejší budovou s celkem 202 pokoji a svým hostům nabízí recepci s lobby a lobby barem, výtahy, restauraci s terasou, 2 bary a minimarketem. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou a bazén se 3 skluzavkami. Bar u bazénu. Slunečníky, lehátka a podložky u bazénu zdarma. Lékař (v různé hodiny). Osušky za poplatek (cca 1 €/den).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 23 m2. Sprcha, WC, fén, telefon, sat. TV, minibar, trezor k pronajmutí (cca 10 €/týden), individuální klimatizace, balkon.

Dvoulůžkové pokoje (A1F/A2F): cca 23 m2, s výhledem na bazén, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 45 m2, v hlavní budově, 2 ložnice (1 s dvoulůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky), spojovací dveře, jinak jako A2A.

Bungalovy (A2E/A3E/A4E): cca 45 m2, v zahradě, 2 ložnice, strana do zahrady, jinak jako A2A.

Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Snacky na pláži a turecké placky od 10.00 do 15.00 h, nápoje na pláži do 17.00 h. Káva, čaj a zákusky od 16.00 do 17.00 h. Půlnoční polévka/snack od 24.00 do 00.30 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 h. do 24.00 h. Zmrzlina a ovoce v určité hodiny. Fresh džusy, dovážené alkoholické nápoje a vína v lahvích nejsou součástí all inclusive.

Sport/aktivity

zdarma: tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, fitness, aerobic. Animační program a večerní zábava. Za poplatek: osvětlení a vybavení pro tenis, vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: hammam a parní lázeň. Za poplatek: sauna, masáže a peeling v hammam.

Děti

dětská animace, samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židličky v restauraci.

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

40% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.12.2017, 35% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2A/A2F: 1 dítě (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C/A2E: 1-2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side

Side Royal Palace

Side Royal Palace *****, Turecko, Side

letecky all inclusive (ultra all inclusive)