Popis

Popis hotelu Smartline Serra Park ****

Výhody
  • bazén se 3 skluzavkami
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • WiFi zdarma
Popis hotelu

Bazén se 3 skluzavkami. Vhodné pro rodiny s dětmi. WiFi zdarma.

Poloha

klidná, restaurace, bary a obchody cca 200 m. Místní centrum cca 5 km. Letiště Antalya cca 75 km.

Pláž

veřejná oblázkovo-písečná pláž cca 500 m. Kyvadlová doprava (2x denně/zdarma). Lehátka, slunečníky na pláži zdarma. Osušky za poplatek (cca 1 €/den). Plážový bar.

Vybavení

202 pokojů v pětipodlažní hlavní budově a vedlejší budově. Recepce s lobby a lobby barem, výtahy, restaurace s terasou, a-la-carte restaurace, 2 bary, minimarket, obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s terasou na opalování a bazén se 3 skluzavkami. Bar u bazénu. Slunečníky, lehátka a podložky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 1 €/den).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 23 m2. Sprcha, WC, fén, sat. TV, minibar, trezor (za poplatek cca 10 €/týden), telefon (za poplatek), klimatizace (individuální), balkon, strana do krajiny.

Dvoulůžkové pokoje (A1F/A2F): cca 23 m2, s výhledem na bazén, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): cca 23 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez balkonu.

Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): cca 45 m2, v hlavní budově, 2 ložnice (1 s dvoulůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky), spojovací dveře, jinak jako A2A.

Bungalovy (A2E/A3E/A4E): cca 45 m2, v zahradě, 2 ložnice, strana do zahrady, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Vafle na pláži od 12.00 do 15.00 h. Čerstvé ovoce a zmrzlina (v určité hodiny). Káva, čaj a zákusky od 16.00 do 17.00 h. Místní alkholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h., na pláži od 10.00 do 17.00 h. Minibar je při příjezdu naplněn minerální vodou. Půlnoční snacky od 00.00 do 00.30 h..

Sport/aktivity

zdarma: šipky, stolní tenis, aerobic, aqua aerobic, ftiness a další sportovní aktivity v rámci animačního programu a příležitostně večerní zábava. Za poplatek: vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

WiFi v lobby zdarma.

Wellness

zdarma: hammam. Za poplatek: sauna, masáže a peeling v hammam. Kadeřnictví.

Děti

dětský animační program, samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma, dětské židličky v restauraci.

Info (letecky)

služby delegáta: česky hovořící delegát na telefonu; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění (letecky)

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Side