50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Smartline Sunpark Marine ****

Popis hotelu

Smartline hotel s centrální polohou v letovisku Alanya.

Poloha

centrální. Obchody a možnosti zábavy v blízkém okolí.

Pláž

oblázkovo-písečná pláž pouze přes místní komunikaci (cca 50 m).

Vybavení

kompletně zrekonstruovaný pěti podlažní hotel s celkem 104 pokoji. K vybavení patří lobby, přijímací hala s recepcí, WiFi (v celém hotelu zdarma), hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, výtahy, bar a minimarket. Možnost využití zařízení sousedního hotelu smartline Sunpark Beach (skrz tunel).

Místní kategorie hotelu

4.

Ubytování

studia (1A/2A/3A): cca 30 m2, v hlavní budově. Klimatizace, kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, toasterem, setem pro přípravu kávy a čaje, chladnička, telefon, WiFi (zdarma), satelitní TV, trezor k pronajmutí, kombinace obývací ložnice se 2 lůžky a pohovkou, sprcha, WC, fén, balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

fitness v sousedním hotelu Sunprime Alanya Beach (od 16 let).

Wellness

za poplatek: hammam a masáže v sousedním hotelu smartline Sunpark Garden.

Upozornění

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Venkovní vybavení je k dispozici dle počasí.

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya