30 m od pláže

Popis

Popis hotelu Sofitel Rio De Janeiro ****

Poloha

Hotel se nachází ve středu známé pláže Ipanema. Živější část pláže nabízí skvělé nákupní a restaurační možnosti. 

Vybavení

223 moderních pokojů, recepce 24 hodin denně. Restaurace a bary: Galani - mezinárodní bufet a à la carte, 23 Ocean Lounge - mezinárodní koktejly a snacky. Infinity bazén, brouzdaliště, sluneční terasa, wellness centrum, business centrum, společenské prostory, garáž.

Pokoje

DRS:  koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., WiFi, minibar (za poplatek), balená voda zdarma, telefon, trezor, set na přípravu čaje, žehlička a žehlící prkno, služby buzení. Velikost pokoje 33m. DRBFX:  viz: DRS. Pokoj s výhledem na pláž. Velikost pokoje 33m.

Stravování

Ubytování se snídaní. 

Pláž

Známá písená pláž Ipanema je přímo u hotelu. Hotel má na pláži své vlastní zázemí s lehátky, slunečníky, ručníky a sprchami.

Sportovní nabídka

Zdarma:  Fitness, pláž.

Wellnes

Zdarma:  Sauna Za poplatek:  Masáže, lázně a wellness

Internet

Zdarma:  WiFi v celém areálu hotelu.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRS/DRBFX): 3+0 / 2+1 / 2+0 / 1+0

Doba transferu

35 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rio de Janeiro

Jeden ze symbolů Brazílie s obrovskou sochou Krista Vykupitele. Vlny v Atlantiku jsou mnohem větší než na severu země. Město nabízí řadu památek, výlety, odpočinek na plážích, jízdy na moři či návštěvu festivalů na promenádě. Nejoblíbenější památkou je vrch Corcovádo se sochou Krista, kam vás vyveze zubačka. Neopomeňte ani návštěvu staré části města Downtownu, Sambodromu nebo Cukrové homole u zátoky Flamengo. Nabídka hotelů je na pláži Copacabana.

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.

Hotely Rio de Janeiro