Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sol E Mar ****

Středisko

Albufeira

Poloha

Šestipatrový hotel s polohou přímo na písčité pláži v centru letoviska Albufeira. Kousek od hotelu se nachází archeologické muzeum. V hotelu si lze pronajmout kolo, které je ideální pro objevování starého města a malebných útesů. Mezinárodní letiště ve Faru je 35 km.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, klimatizované veřejné prostory, výtah, bufetová i a’la carte restaurace, bary, místnost na zavazadla, knihovna, WIFI na recepci, v baru a restauraci zdarma, směnárna, vnitřní bazén (od 10:00 - 18:00 hod, zdarma).

Pokoje

Komfortní prostorné pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC,  klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem za poplatek a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně a fakultativní večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Biliard, herna s PC automaty, půjčovna aut/kol, golf. hřiště (cca 3 km) - vše za poplatek.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písčité pláže.

Přehled

- menší rodinný hotel střední kategorie - výhodná poloha v centru Albufeiry - krásná romantická pláž

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve