50 m od pláže | Typ pláže: betonová plata, oblázková

Popis

Popis hotelu Solaris Villas Kornati ****

Popis hotelu

Komfortní vilky uprostřed olivového ráje. WiFi připojení v areálu.

Poloha

klidná, ve městě Šibenik, na poloostrově mezi resortem a jachtclubem. Nákupní možnosti, restaurace a bary v bezprostřední blízkosti.

Pláž

v blízkosti oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

WiFi připojení ve veřejných prostorech zdarma (20 min./den)

Ubytování

apartmány jsou vybaveny kuchyňským kotem (2 pl. el. sporák, chladnička), sprchou, WC, klimatizací, telefonem, sat. TV, balkonem nebo terasou. Dvoupokojové apartmány (F2F): pro max. 2 dosp. a 2 děti do 11 let, cca 30 m2, obývací pokoj s postelí a patrová postel v dětské ložnici. Třípokojové apartmány (F3G): max. 3 dosp. a 2 děti do 11,99 let, cca 55 m2, obývací pokoj s pohovkou na spaní, ložnice a pokoj s patrovou postelí nebo jednolůžkem. Třípokojové apartmány (F4H): max. 4 dosp. a 3 děti do 11,99 let, cca 70 m2, obývací pokoj s pohovkou na spaní, ložnice se 2 jednolůžky a ložnice s dvoulůžkovou postelí. Navíc koupelna s vanou a WC. 2 balkony nebo 2 terasy.

Stravování

bez stravy.

Wellness

za poplatek: aquapark a wellness zařízení resortu.

Pro děti

dětská postýlka, cca 4 €/den, na vyžádání v CK.

Něco navíc

výhodná karta Fun Pass (cca 26 € os./den): vstup do aquaparku, využití skluzavek, jízda vlakem Solaris Express a vstup na minigolf (vše 1x).

Další informace

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 18 let, 12-17 let 50%, platba na místě. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, ručníky, ložní prádlo, denní úklid. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 23. 5.–26. 6. a 12. 9.–25. 9. denně/3 noci, 27. 6.–10. 7. a 22. 8.–11. 9. denně/5 nocí, 11. 7.–21. 8. sobota/7 nocí.

Místní kategorie hotelu

4.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Solaris Villas Kornati ****