Popis

Popis hotelu South Beach By Ocean Hotels ****

Popis hotelu

Hotel má 54 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde restaurace, jídelna, bar, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ventilátor, kuchyň a koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají manželskou postel typu queen size a rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je tady sejf. V kuchyňském koutě je lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/aktivity

V objektu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například fitness studio a spa a za poplatek golf. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

Stravování

Lze objednat nocleh se snídaní. Lze si objednat snídaně.

Platba kartou

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Hotely Barbados