Sporthotel Semmering

  Rakousko, Dolní Rakousko, Semmering

4/5

Sporthotel Semmering

    Rakousko, Dolní Rakousko, Semmering
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

hotel leží nedaleko českých a slovenských hranic v krásné krajině Vídeňských Alp (orientačně Brno 215 km, Bratislava 130 km, Praha 350 km). Centrum městečka Semmering a potraviny cca 800 m.

Lyžařský areál: hotel leží přímo na sjezdovce Hirschenkogel am Semmering, nástupní stanice vleků v Semmeringu pak ca 800 m,

Ubytování

vkusně zařízené pokoje (DBL+1) pro 2-3 osoby, vždy s koupelnou a WC, SAT-TV, fénem, wifi zdarma; balkon za příplatek.

Stravování

polopenze – bufetová snídaně, večeře 3chodové menu.

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, hala, internetový koutek zdarma, wifi zdarma, lyžárna, výtah, parkoviště zdarma, snídárna, jídelna, restaurace, bar, kavárna, konferenční místnost, dětský koutek, wellness (300 m2, pro děti od 14 let) se saunou, finskou saunou a odpočívárnou, krytý bazén (od 0 let, pondělky dopoledne zavřený), fitness, stolní tenis, solárium a masáže za příplatek, bowling a curling za poplatek.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sporthotel Semmering ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 902
dnes 8–20 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Dolní Rakousko

4/ 5 4 recenzí

Kateřina březen 2020 Kateřina štefánková. Doporučujeme!!!... celá recenze

Otec s dcérou únor 2020 Nebudem opakovať.... Skúsenosť, ktorú nechcem opakovať. Služby z**** ma sklamali. Objednával som zájazd pre dve osoby, otec a dcéra, aj podľa dátumov... celá recenze

René leden 2020 Super!. Maximální spokojenost.Příště,znovu...... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Rakousko - více informací