Hotel St. Joseph Royal Regent

  Česko, Karlovarský kraj, Karlovy Vary

Hotel St. Joseph Royal Regent

    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary
Číslo zájezdu: 2 111 044
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
  • Přímo v centru Karlových Varů
  • V blízkosti léčebných minerálních pramenů
  • Wellness i léčebné pobyty
Letovisko

Karlovy Vary

Umístění

V lázeňském centru, v bezprostřední blízkosti léčebných minerálních pramenů

Hotel

Balneoprovoz vyuívající karlovarskou vídelní vodu, restaurace Mayflower (denně je hostům k dispozici dietní sestra), lobby bar Regent´s Club, dětský koutek, venkovní terasa.
Možnost Hyperbarická kyslíková terapie (hyperbaroxie) je léčebná metoda, která využívá pozitivní účinky inhalace kyslíku za podmínek zvýšeného atmosférického tlaku na zdraví pacientů.

Pokoje

81 stylově zařízených pokojů vybavených širokoúhlým LCD televizorem, sejfem, minibrem, prímým telefonem, bidetem, fénem.Velká část pokojů disponuje balkóny či lodžiemi.

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu, večeře formou a la carte se salátovým bufetem

Nabídka programu

Wellness Svatý Josef (min. 2 noci)

Program: Ubytování v SGL/DBL (župan, pantofle a lahev minerální vody v den příjezdu) Polopenzi (Snídaně a večeře formou bohatého bufetového stolu nebo formou a la carte se salátovým bufetem) s možností dokoupení plné penze Welcome drink 1 x Antistresová celková masáž 1 x Koupel Svatého Josefa s vřídelní vodou Pro pobyty na 3 a více nocí 1 x Konzultace s nutričním terapeutem a měření na bioimpedanční váze (měření probíhá ve všední dny od 8:00 hod. do 18:00 hod.) Neomezený vstup do hotelového fitness centra Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a třemi druhy sauny (Při pobytu na 3 a více nocí 1 procedura denně)
Detoxikační beauty
balíček s kosmetikou, masáží a procedurami, neomezené wellness (min. 2 noci)
Program: Ubytování v SGL/DBL (župan, pantofle a lahev minerální vody v den příjezdu), polopenzi (Snídaně a večeře formou bohatého bufetového stolu nebo formou a la carte se salátovým bufetem) s možností dokoupení plné penze, Welcome drink, 1 x „Detox“ koktejl,1 x Kosmetické ošetření v beauty salonu Royal Derma Clinic, 1 x Aroma masáž celková, 1 x Parafínový zábal rukou, 1 x Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin. Pro pobyty na 3 a více nocí 1 x Konzultace s nutričním terapeutem a měření na bioimpedanční váze (měření probíhá ve všední dny od 8:00 hod. do 18:00 hod.) · Neomezený vstup do hotelového fitness centra · Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a třemi druhy sauny · (Při pobytu na 3 a více nocí 1 procedura denně)
Léčebný balíček (min. 4 noci)
program: Ubytování v SGL/DBL (župan, pantofle a lahev minerální vody v den příjezdu), Polopenzi (Snídaně a večeře formou bohatého bufetového stolu nebo formou a la carte se salátovým bufetem) s možností dokoupení plné penze, Welcome drink, vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením celkové anamnézy a monitorováním zdravotního stavu. V případě zájmu možnost konzultace s nutričním terapeutem, 1 x tělesná diagnostika InBody, dvě procedury denně dle individuálního plánu vypracovaného lékařem.
Sleva 10% na dokoupení dalších procedur Odběr krve zdarma pro pobyty od 7 nocí Neomezený vstup do hotelového fitness centra
Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a třemi druhy sauny
Fitness balíček (min. 3 noci)
Program: Ubytování v DBL (župan, pantofle a lahev minerální vody v den příjezdu), polopenzi (Snídaně a večeře formou bohatého bufetového stolu nebo formou a la carte se salátovým bufetem) s možností dokoupení plné penze, Welcome drink, 1 x Konzultace s nutričním terapeutem, sestavení individuálního jídelníčku na míru, 1 x Konzultace s fyzioterapeutem, 1x Lékařská konzultace s ordinací pitné kúry, 1 x tělesná diagnostika InBody, 1 x Sportovní masáž, 1 x Masážní vana Hydroxeur, 1 x Cvičení s elastickým rehabilitačním systémem Therapy Master, 1 x Slatinný obklad nebo Kneippova koupel. Možnost zapůjčení hůlek na Nordic walking
Neomezený vstup do hotelového fitness centra
Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, whirlpoolem a třemi druhy sauny
(Při prodloužení pobytu 1 procedura denně)

Informace

Místní poplatek - není zahrnut v ceně ubytování - úhrada na místě

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel St. Joseph Royal Regent ****
Lokalita dle pořadatele: Západní Čechy, Karlovy Vary

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 111 044
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Hotel St. Joseph Royal Regent
    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary

Cena
5 550 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 111 044

Pobyt

dospělá osoba
2
5 550 Kč