Popis

Popis hotelu Stratosphere Tower Hotel ***

Obecný popis

Tento „nejviditelnější“ hotel leží na Stripu, nedaleko centra Las Vegas. Hotel Stratosphere přednostně používáme pro naše skupinové zájezdy, takže je naší stálicí v produktech CK. Hotel disponuje více jak 1600 pokoji, které jsou vybaveny standardním vybavením jako je TV, kávovar, WiFi (poplatek), klimatizace, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlicí prkno, radiobudík a další. V suterénu hotelu je ohromné kasino, kde můžete utratit „přebytečné“ dolary. Nákupní arkáda s velkým výběrem restaurací a barů jistě také přijde vhod. Pokud byste měli zájem o kulturní zážitek, doporučujeme vystoupení některých z vítězů soutěže American Idol. No a pro milovníky výšek je určena vyhlídková věž se třemi adrenalinovými atrakcemi !!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.

Hotely Nevada