400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Studia a apartmány Feakes

Poloha

Příjemná vilka leží v upravené zahradě na okraji letoviska. Na písčitou pláž a do centra dojdete za cca 5 minut.

Ubytování

Útulná studia pro 2 - 3 osoby a apartmány pro 4 - 5 osob (dvě ložnice a obytná místnost s kuchyňkou). Všechny studia a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s lednicí a rychlovarnou konvicí. K dispozici je buď balkon nebo terasa. Pokoje v prvním patře mají klimatizaci.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře 3 chody a sklenka vína. Stravování probíhá v restauraci Graziella (cca 300 m) s výhledem na moře.

Vybavení a služby

Dětský koutek v zahradě. Klienti mohou využívat bazény sousedních vil za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Korfu