300 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Studia a Apartmány Milia

Program zájezdu

Letovisko AGIOS NIKITAS
Malebná, původně rybářská vesnička, která si zachovala svůj historický ráz leží v severní části západního pobřeží v blízkosti nádherných pláží Milos, Kathisma, a Pefkoulia. Letovisko se rozkládá v kopci nad krásnou obecní pláží s jemnými oblázky a průzračnou vodou a tvojí jej hlavní třída s několika tavernami, obchůdky a restauracemi, postupně se svažující k moři. Byť je Agios Nikitas častým výletním cílem, řadí se ke klidnějším letoviskům. Koupání je možné na obecní pláži, většina klientů však volí pláž Milos, která je dosažitelná po cca 20 minutách pěšky. Přírodní stezka na pláž vede nejprve do kopce a následně z kopce, cestou si můžete užívat krásné výhledy po okolí. Méně fyzicky zdatní jedinci mohou v sezoně využít vodní taxi za poplatek (cca 3 EUR), které jezdí několikrát denně mezi letoviskem Agios Nikitas a pláží Milos. V letovisku najdete půjčovnu aut nebo motorek, doporučujeme její využití a prozkoumání ostrova po vlastní ose. Za shlédnutí stojí pláže na západní straně ostrova – Kathisma, na kterou můžete za poplatek využít autobusové spojení z letoviska, Kavalikefta, Megali Petra, Gialou, Egremni či nejznámější Porto Katsiki – jedna z nejfotografovanějších pláží v Řecku, která se často umísťuje v žebříčcích hodnocení o nejhezčí pláže světa. Pláž je lemovaná pískovcovými skalami, které společně s azurovou barvou moře vytvářejí nádhernou přírodní scenérii. Pláž doporučujeme navštívit v ranních hodinách, vyhnete se tak davům turistů, kteří sem dennodenně míří. Zážitkem je také výlet do vnitrozemí ostrova, kde najdete mnoho řeckých vesniček s tradičním způsobem obživy a budeme si moct nakoupit suvenýry jako domácí olivový olej či med, lefkadskou čočku, která se pěstuje ve vesničce Englouvi či vynikající lefkadské víno Vertzamo.

Studia MILIA

Poloha
dvoupodlažní budova postavená v tradičním řeckém stylu se nachází na okraji letoviska Agios Nikitas, cca 150 metrů od pěkné pláže
s jemnými oblázky a pouze 50 metrů od centra letoviska. Nádherná pláž Milos je vzdálená cca 20 minut chůze.

Ubytování
dvoulůžková studia (některá s možností přistýlky) mají klimatizaci v ceně, vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a balkon.

Stravování
studia jsou bez stravování, v bezprostřední blízkosti se nacházejí obchody, taverny a restaurace.

Pláž
pláž v letovisku se nachází cca 150 m od ubytování, je šikoká, písečná s drobnými oblázky. Na pláž Milos se dostanete cca po 20ti minutách chůze.

Zábava
půjčovna aut a motorek v letovisku, vodní sporty na pláži, autobusové spojení do hlavního města Lefkas.

Názor CK
příjemné ubytování téměř v centru letoviska, výhodná poloha pro podnikání individuálních výletů.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Lefkada