Popis

Popis hotelu Studia Rosa

Popis zájezdu

Nabízíme Vám dovolenou v kraji Pieria, v městečku Nei Pori na nejjižnějším cípu Olympské riviéry. Jedná se o nově vystavěné klimatické lázně, stranou dopravního ruchu, s dostatečnou sítí služeb a obchodů. Široká písečná pláž lemovaná promenádou se táhne podél celého městečka. Tradičně je nositelem Modré vlajky.
Koupání v Egejském moři se nic nevyrovná - průzračně čistá voda je po celou sezonu příjemně teplá a je vhodná jak pro děti, tak i dospělé, k vodním sportům i rybolovu.
Ideální poloha letoviska Vám umožní vydat se po stopách přírodních krás, pověstí a historie starého Řecka. Nei Pori se nachází na jižním úpatí pohoří Olympu, můžete se vydat na pěší túry do Olympského národního parku nebo využít kola k cykloturistice, nedaleko je geomagnetická anomálie Magnetico s porušenou zemskou přitažlivostí a celá tato oblast byla bájným sídlem Olympských bohů a hora Mytikas ( 2917 m ) je trůnem boha Dia. Současné severní Řecko je původním Makedonským královstvím odkud Alexandr Veliký dobyl ' celý ' svět. A hlavní město Řecka - Atény pohodlně navštívíte během jednodenního autobusového výletu.

Stravování

vlastní - individuální vaření nebo možnost stravování v místních restauracích

Ubytování

studia - Tradiční řecký apartdům nacházející se cca 250 m od pláže. Kousek od centra Nei Pori. 2lůžková studia v horním patře domu s možností přistýlky jsou vybavena kuchyňským koutem (lednička, vařič, nádobí), sociálním zařízením a balkónem. Klimatizace za příplatek.


Pláž široká písčitá s velmi čistou vodou a dobrým přístupem, vhodná i pro děti, slunečníky a lehátka za poplatek.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

13. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

31.8.2017 | RADIM
Datum pobytu: srpen 2017
Moc se mi tam líbilo určitě se tam vrátíme a ze zájezdu mám krásné vzpomínky

Nejnovější recenze

4
31.8.2017 | RADIM
Datum pobytu srpen 2017
4/5 - Skvělé
Moc se mi tam líbilo určitě se tam vrátíme a ze zájezdu mám krásné vzpomínky
5
15.8.2017 | Nikola Sl.
Datum pobytu červenec 2017
5/5 - Úžasné
Celkový dojem??????? Jedu zase :)
2
21.7.2017 | Kraus Tomáš
Datum pobytu červenec 2017
2/5 - Horší
ostuda nabízet

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií