Hotel Studia Vourlota

  Řecko, Chalkidiki, Stavros

4/5

Vourlota

    Řecko, Chalkidiki, Makedonie, Stavros
Tento hotel není aktuálně v nabídce
O hotelu

Vuorlota **+ Dům Vourlota najdete v klidné části letoviska Stavros, a přitom tak blízko všemu podstatnému. Centrum Stavrosu je od něj vzdáleno 100 m, moře pak pouhých 300 m. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových studiích.

Poloha a popis

Vourlota je vhodnou volbou pro ty, kteří touží po klidu, a přitom chtějí být na dosah centra dění. V okolí studiového domu najdete nespočet obchůdků, restaurací, barů, kaváren či pekárnu. Vše tak budete mít takřka na dosah. Centrum města je vzdáleno pouhých 100 m a na písečnou pláž s oblázky dorazíte po 300 m chůze.

Pokoje

Dům Vourlota nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích (studiích). Ta jsou vybavena pevnými lůžky, která znamenají maximální pohodlí pro všechny členy vaší výpravy. Studia disponují vždy kuchyní se základním vybavením, lednicí a vařičem. Počítat můžete i s TV a vlastní koupelnou s WC. Ke každému studiu náleží terasa nebo balkon se zahradním nábytkem. Ubytování zde bude tou správnou volbou i pro čtyřčlennou rodinu.

Služby hotelu

Všechny apartmány a studia v naší nabídce nabízí možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.

Stravování

Ubytování v rámci domů ve Stavrosu prodáváme v základu bez stravování. Díky blízkosti místních pekáren, supermarketu a trhu si ho můžete jednoduše zajistit sami, případně vám poskytnou útočiště blízké restaurace a taverny s fantastickou řeckou kuchyní. Pokud si na dovolené chcete odpočinout i od vaření, máte na výběr mezi snídaní nebo polopenzí. Snídaně i večeře jsou podávány v nedaleké taverně, která je vzdálená od domu Pavlos cca 850 metrů a od domu Vourlota cca 650 metrů. Jedná se o výtečnou domácí kuchyni. Jídla jsou servírovaná. K snídani je k dispozici čaj nebo káva či mléko, pečivo, máslo, marmeláda, párky, vajíčka nebo třeba koláč. Večeře zahrnuje salát, hlavní jídlo, pečivo a dezert (sladký dezert nebo ovoce).

Letecká doprava

Na letiště v Kavale nebo Soluni létáme charterovými lety společnosti Smartwings z Ostravy, Prahy a Brna.

Autobusová doprava

Autobusovou dopravu zajišťujeme moderními pohodlnými autobusy. Ty jsou klimatizované, vybavené toaletou i TV. Během cesty si můžete zakoupit i chlazené nápoje včetně piva. O příjemnou a bezproblémovou cestu se starají zkušení řidiči. Trasa z Česka do vašich cílových destinací v Řecku (Vrasny a Stavrosu) vede přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Severní Makedonii nebo Bulharsko.

Nástupní místa

Odjezd z Prahy: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno Odjezd z Ostravy: Ostrava, Hranice n. M., Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava Na trase Praha - Brno nebo Ostrava - Brno může být autobusová doprava zajištěna pomocí tzv. svozu. To znamená, že v Brně může dojít k přestupu.

Kombinovaná doprava

Možnost kombinovat dopravu autobusem a letadlem nabízíme ve dvou vybraných termínech na začátku a konci sezóny.

Vlastní doprava

Pokud zatoužíte vydat se na cestu zcela po vlastní ose, nemusíte se vázat našimi termíny. Napište nám vaši představu a kolegové vám rádi připraví nabídku šitou na míru vašim konkrétním potřebám.

Důležitá upozornění

Kategorie dítě - do věku 17,99 let (platí pro přistýlku). S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR / noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Studia Vourlota **+

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 522 107
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Chalkidiki

4/ 5 3 recenzí


Kazdová srpen 2017
Pěkná dovolená. Pěkná dovolená,trochu hlučnější v noci,... celá recenze


Hana Ťulpová červenec 2017
Jedním slovem děs. Již nikdy bych na takovou dovolenou jet nechtěla.Nikomu také nedoporučuji. S takovým personálem co má toto ubytování je prostě za ... celá recenze


Hoferovci květen 2017
SKVĚLÁ DOVOLENÁ !!!!. Naprostá spokojenost, perfektní organizace, malé ale útulné ubytování, moře čisté, rádi se vrátíme !!!!... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vourlota-chalkidiki-recko-z1522107/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií