400 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Studios & Appartements Niki ***

Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Studia & apartmány v blízkosti písečné pláže. Centrální, přesto klidná poloha.

Poloha

centrální, přesto klidná. Restaurace a bary cca 20 m, možnosti pro nakupování cca 50 m. Dobré autobusové spojení do hlavního města Korfu (cca 40 km). Zastávka autobusu v blízkosti hotelu. Letiště cca 40 km.

Pláž

8 km dlouhá oblázkovo-písečná pláž vzdálená cca 400 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

studia & apartmány disponují 14 ubytovacími jednotkami. Možnost využití bazénu u sousedního hotelu. Snídaně jsou podávány na terase sousedního hotelu. Lehátka a slunečníky v zahradě zdarma.

Ubytování

studia (A1B/A2B): cca 30 m2, klimatizace (za poplatek, cca 4 €/den), kombinace obývací ložnice, kuchyňský koutek s chladničkou, sprcha, WC, balkon nebo terasa na stranu do zahrady. Apartmány (A2A/A3A/A4A): cca 50 m2, klimatizace (za poplatek, cca 4 €/den), kuchyňka a 2 samostatné ložnice, sprcha, WC a balkon nebo terasa na stranu do zahrady.

Stravování

bez stravy nebo snídaně. Kontinentální snídaně.

Sport/aktivity

za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi ve společenských místnostech zdarma.

Info

služby delegáta - prostřednictvím connected service;
místní kategorie: B.

Ušetřete

• 11% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017

Dětská sleva

A2A - 1-2 děti (do 15,99 let) 100% sleva na ubytování. A3A - 1 dítě (do 15,99 let) 100% sleva na ubytování.
CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Korfu