Popis

Popis hotelu Sugar Ridge ****

Poloha: Hotel Sugar Ridge má 60 pokojů. obklopuje ho pěkná tropická zahrada, pláže Lignum Vitae Bay a Valley Church Bay jsou vzdálené cca 300 m. od hotelu. Restaurace, bary a nákupní možnosti jsou pár minut jízdy od hotelu. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště na ostrově Antigua je vzdáleno cca 25 km od hotelu.

Vybavení: Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, 2 bazény, vířivka, boutique, směnána, Wi-fi v areálu hotelu, lázně, masáže a prádelna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, Wi-Fi zdarma, MP3 / Ipod dokovací stanice, telefon, minibar, trezor, varná konvice, balkon nebo terasa.

Stravování: Snídaně, za příplatek all inclusive - Snídaně obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, pivo a rozlévané víno.

Pláž: Písčitá pláž je vzdálená cca 300 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Posilovna, joga, pilates, vodní sporty na pláži, 18ti jamkové hřiště pár minut jízdy od hotelu (cca 10 km od hotelu).

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Antigua, přílet na ostrov Antigua, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Antigua, let na trase do Prahy (Vídně).

Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety z ostrova Antigua jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Hotely Antigua a Barbuda