Hotel Sun Siyam Olhuveli Resort

  Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

5/5

Sun Siyam Olhuveli Maldives

    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort plný bujné tropické vegetace a s nádhernou lagunou, velmi oblíbený mezi milovníky potápění a šnorchlování! Od podzimu 2020 s částí jen pro dospělé!

Přehled

transfer - rychloloď možnost příplatku na ALL INCLUSIVE nádherná tyrkysová laguna resort zaměřený na aktivity 3 infinity pools na podzim 2020 otevřen nový ostrov pouze pro dospělé výborný poměr kvality a ceny benefity pro novomanžele Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

34 km od letiště v Malé house reef v dosahu ostrova v blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 34 km - transfer rychlolodí 45 minut.

Rozloha

Main Island - délka cca 820 m, šířka cca 120 m.

Popis resortu

Resort v nejjižnější části atolu se skládá z Main Island (hlavního ostrova), Dream Island (ostrova snů) a nyní i z posledního přírůstku pro dospělé Romance Island (romantického ostrova). Ostrov je obehnán bělostně písečnou pláží a úchvatnou lagunou s křišťálově průzračnou vodou. Pyšní se vzrostlou tropickou zahradou a klientům nabízí téměř všude luxus chození naboso. Pokoje jsou rozdělené do mnoha typů ubytování: Main Island - Deluxe pokoj, Grand beach villa, Grand Beach villa with pool, Grand beach suite with poll, Deluxe water villa, Jacuzzi water villa, Grand water villa, Sunset jacuzzi water villa, Grand water villa with pool, Prestige jacuzzi water villa, Presidental suite. Dream Island - Grand Beach villa with pool, Grand water villa, Grand water villa with pool. . Romance Island (jen pro dospělé) - Romantic Beach Villa with pool, Romantic water villa with pool. Klienti Romance Island se mohou volně pohybovat na Main i Dream Island.

Vybavení resortu

11 restaurací a barů, 3 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Main Island - deluxe pokoj (po renovaci v létě 2018) - klimatizace, minibar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka. Samostatně stojící vilky mají vždy 2 deluxe pokoje v přízemí a 2 deluxe pokoje v prvním patře. Možnost přistýlky pro dítě do 15 let.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky pro dítě do 15 let

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky pro dítě do 15 let.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky pro dítě do 15 let.

Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, terasa, sedací souprava, plážová lehátka. Možnost přistýlky pro dítě do 15 let.

Stravování

plná penze, možnost příplatku na ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Resort plný bujné tropické vegetace a s nádhernou lagunou, velmi oblíbený mezi milovníky potápění a šnorchlování! Od podzimu 2020 s částí jen pro dospělé!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii ubytování, příp. ve vilách na ostrově Dream Island nebo Romance Island.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Sun Siyam Olhuveli Maldives ****
Lokalita dle pořadatele: Jižní Male Atol, South Male Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sun Siyam Olhuveli Resort ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 112 131
dnes 8–18 h

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Kaafu Atol

5/ 5 1 recenzí


Lenka srpen 2017
Dovolená v ráji. Úžasná dovolená v ráji, co musí každý zažít!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Sun Siyam Olhuveli Maldives
    Maledivy, Kaafu Atol, Jižní Male Atol

Cena
64 930 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 112 131

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
64 930 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
13 340 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč