Popis

Popis hotelu Sunny Club Alfa ***+

Sunny Club Alfa ***+

POLOHA: Hotel se nachází v klidné části letoviska Kolymbia, 27 km od města Rhodos a 27 km od letiště. Nedaleko jsou obchody, restaurace a taverny. U hotelu se nachází autobusová zastávka.

POPIS: Zcela renovovaný hotel s příjemnou atmosférou je vhodný pro všechny generace a rodiny s dětmi. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, snack bar u bazénu, koktejl bar, TV koutek.
Oficiální kategorie: B

UBYTOVÁNÍ: Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek 6 EUR/pokoj/den), trezorem (za poplatek), telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, lednicí, fénem a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

PLÁŽ: Písečno-oblázková pláž se nachází 150 m od hotelu.

SPORT A ZÁBAVA: Venkovní bazén, dětský bazén, stolní tenis. Klienti mohou využívat sportovního zázemí protějšího hotelu Alfa Beach ****: tenisový kurt (zdarma), stolní tenis (zdarma), video hry (za poplatek), sauna a jacuzzi (za poplatek), dětské hřiště s animačním programem v německém jazyce (zdarma).

STRAVOVÁNÍ: All inclusive.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů, 11:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, 15:30 - 17:00 čaj, filtrovaná káva, sušenky, zmrzlina pro děti.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Rhodos